Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xavix13

    senior tag

    Üdv,

    SSD vásárláson töröm a fejem, első ssd-m lenne.
    Biztos 162 milliomodik ilyen kérdés, pls don't kill me... :)
    Konfig: ASUS PRIME-B350-PLUS, Ryzen 1600, 16 gb ram, GTX 1050, egy lassan 10 éves 1tb-os samu winyó, meg egy használtan "kukázott" 500 gb-os samu winyo.
    2 típus van amit néztem, 500GB-osak, Kingston A2000 NVMe, meg a sima sata 3-as SAM 860 EVO. Általános használatra, rendszert gyorsítani kellene, illetve menne rá 1, max 2 játék, amivel éppen aktuálisan sokat játszom.
    Olvasgatva a netet, ilyen használatra felesleges az NVMe, de hosszútávon gondolkozva, ha egy ár körül (23-25k) meg tudom szerezni mind a kettőt, akkor is a samsung a jobb választás? 30 fölé nem mennék árban, ilyen 25k-ból szeretném megúszni ha lehet.
    Kövi konzolgenben már ssd lesz, nem tudom van-e rá esély, hogy a next gen gamek már többet tudnak profitálni az a2000 jobb sebességéből, vagy az idők folyamán a programok akár. Ennyivel megbízhatóbb a Samsung?
    Még egy kérdés, ssdket is lehet, kell-e úgy particionálni mint a hdd-ket vagy felesleges? Mondjuk rendszernek egy 80-100gb-ot?

    Köszönöm a választ, hölgyek urak.

    [ Szerkesztve ]

    One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

Új hozzászólás Aktív témák