Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Upo

    addikt

    válasz SunMount3r #49764 üzenetére

    Az MX500 az biztos hogy jó, teljesítményben a samsungok kategóriájába tartozik.
    Az adata su800-al tapasztalatom még nem nagyon van. Most kaptunk ~120 új gépet 250-es ssd-vel, felében samsung 860 pro, felében su800-ak vannak. Más intézményekből folyamatosan érkeznek visszajelzések, az adata ssd-k tömeges elhullásáról, néhány hónap alatt tízes-húszas nagyságrendben. A pontos típust nem tudom, de volt akinél su800-ak vannak.
    Nálunk másfél hónap alatt még nem döglött be egyik sem, bár az adata-sok közül már volt 3-4 olyan gép ami elkezdett resetelgetni ntfs hibákkal az eseménynaplóban. Azok újra lettek húzva, majd még figyelem. És nem telepítési hiba, az összes gépre ugyanaz az egy image van klónozva, és a többinél jó.
    Én magamnak biztos nem vennék adata-t, amikor van a crucial vagy samsung, ahhoz nagyon durván olcsóbbnak kéne lennie. Nekem az otthoni adataim megérnek akár pár ezerrel többet hogy nagyobb biztonságban érezzem magam. A melóhelyen nem nagyon számít, hálózatra dolgoznak, ha elhullik akkor másik gép és dolgozik tovább. Otthon ez nem így megy.

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Új hozzászólás Aktív témák