Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Beri #7883 üzenetére

    Hali!
    Köszi! :R
    A link nem műxik, erre a TP-LINK TL-WR941ND routerre gondoltál, ugye? :)
    Ahogy elnézem, ezt sokan dicséritek itt fórumon (pl. kali is+[link], vagy Bon3ss+[link], stb.)
    Ha esetleg több gép is csatlakozik hozzá Wi-Fi-n, akkor ennél a routernél nincsenek "összeakadások"? (Haveromnak pl. egy Netgear routere van (típust most nem vágom), annál rendszeres, hogy az egyik gépet ledobja a router... :()

    Azért gondoltam az USB-s wireless adapterre, mert azt szeretném, hogy hurcolászható legyen, mert több gép is van itthon, amik alapvetően egy helyen vannak, tehát kábel jó lenne hozzá, de előfordul, hogy hurcolászom egyik vagy másik gépet más szobába is, mindegyikbe meg nem lenne túl olcsó biznisz venni PCI-os adaptert.
    Ezt a TP-LINK TL-WN821N USB-s cuccot néztem ki hozzá. Ez nem lenne megfelelő? Viszonylag elfogadható áron van szerintem.
    Egyébként milyen érv szól még a PCI-os változat mellett? :F

    Jaaa, és bocsi, tényleg félreérthetően írtam, úgy értettem, hogy a csomagban legyen benne az adapter... :DD :B

    Gondolkoztam még a TL-WR1043ND routeren is, de mondjuk nem valószínű, hogy a közeljövőben 100 Mbites vagy afeletti netünk lenne.

    (#7882) baly2u2000: és mennyi lenne nálad az a TL-WN821N? :)

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák