Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lorant80

    tag

    válasz Soma01 #13321 üzenetére

    Egy kicsit rágódtam a dolgon.... :D

    Szóval akkor felejtsem el ezeket a cuccokat, amiket link-eltem és nézzek valami újabbat..., pl. egy routert ami AP-ként tudja a WPA-t esetleg a WPA2-t vagy egy "sima AP"-t hasonló tulajdonságokkal...! És persze az se lenne rossz ha tudná a WDS-t, de hogy pontosan mi az azt még nem tudom, de olyasminek képzelem el, ami abban segit (megfelelő konfigurálás után) hogy egy "egy" antennás router-ral megtudjam oldani, hogy fogadja is a Wifi-s Net-et és ki is osztja pl. az én esetemben a laptopnak.
    De ha Wifi kiosztás helyett LAN-ossal is megelégszem akkor WDS tudás nélküli router vagy AP is megfelelő lehet..., csak az első feltételnek kell teljesülni (AP-ként WPA tudás). Jól gondolom??? :F

    Az Extender fogadná és le is ossztaná a Net-et Wifi formában? (mivel csak egy antenna van rajta ezért kérdezem)..., vagy itt is a WDS segítene vagy ez más fazon? Látom van neki egy LAN csatlakozása is..., ezen keresztül tudná a NET-et osztani mondjuk egy asztali gépnek?

    Bocsi a sok kérdés miatt...., de még nem vagyok teljesen képben..., de már alakul a dolog... ;)

    S.L

Új hozzászólás Aktív témák