Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beni2360

    félisten

    Hát kedves fórum lakók!
    Minél többet olvasgatok ebben a topikban is, tegnap jártam a 215 év augusztusában a nagy hőségben, arra a következtetésre jutottam, hogy jelenleg nincs megfelelő helyem a 100 nm családi házban erre a célra. Indultam a Kínai 720p csodákkal de 15 nap keresgélés és tesztolvasás után arra jutottam, hogy gyereknek való vagy sem. Mivel csak 3m nézési távolságom lenne kényelmesen így a HD sem jöhet nagyon szóba. Az 50" TV mellé minek egy alig nagyobb vetítés plusz kínlódásokkal. Ahol klíma van és hangrendszer ott van a Tv. Max elé tudnám leengedni a vásznat,ez egy másik szoba, 3.5m nézés lenne de akkor a klíma mögötte lenne és nem a vásznat kell hűteni. Maximum ha a két szekrény tetejére kerülne rögzítés ami között a Tv most is van és arról engedném le a vásznat a TV elé, akkor felette a klíma tud dolgozni.
    Na de 3,5 m-ről az Acer H5381BD lejátszónak a képét (pixelmentesen) lehet nézni a hozzá adott ajándék vászonnal?
    Tudom bocsi hosszú lett de ez nem egy zsebrádió vétel. :K

    Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Új hozzászólás Aktív témák