Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jimy83

    aktív tag

    válasz Geller72 #75934 üzenetére

    Hat vicc h. uj koraban olcsobb volt, am ezt is neztem :
    Alaplap: Asrock H110M HDV-R3.0 ~15k (ez már alapból kezeli a Kaby Lake Petiumot.)
    CPU: Pentium G4560/G4600 ~24k (2 mag / 4 szál, i3 szint)
    Akkor mar erdemesebb varni gyujtogetni, es erre upgradelni nem? Mert sokkal nem dragabb, viszont uj+gari.

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz Geller72 #75934 üzenetére

    ja csak mivel sok van belole azert nincs ara igazabol, hiaba is tartjak egyesek magasan

    amikor fater gepet raktam ossze februar vegen, alaplap+CPU+RAM csere volt csak, tobbi maradt, akkor neztem juzed cuccot is, hatha van vmi joarasitva, de 10-12k-val lett volna olcsobb egy i3-4130 vmi DDR3-s MSI mATX deszkával meg 8GB DDR3-l...vmi 56k-t akart erte kapni a tulaj (postaval)

    neztem is, hogy igazbol ez az uj cucc nettó ara a mar 2 generacioval korabbi 3+ eves nukugaris hasznaltnak
    hagyjukmar plz

    67k-ert meg vettem Corsair DDR4-3000-t, Gigabyte GA-B250M-D3H deszkát meg egy G4560-t, zsir uj fejlesztes minden, nálam indulo garo is van ra, meg akármiben nézve is csak jobb meg korszerubb egy legeslegujabb chipset egy 3-4(-5) evesnel
    mondtam volna neki, hogy bocsi ez nekem nem er meg 42-44k-nal tobbet, mert alig tobbert evekkel ujabb es ujabb 6. generacios meg garis is van, meg o lett volna besertodve

    ertem, en hogy occccccssssoe meg ingyen akar mindenki upgrade-lni, de ne legyunk mar ennyire zsidok plz... (mar bocs)

    ha egy 6gen garis Skylake cucc lett volna, akkor meg talan er 50-52k-t, de egy annal is regebbire lejart garis cuccra ez hooogy...? :U

    az aktualis generacios cucc eri hasznaltan a nettó arat, az annal korabbi mar nem
    meg ha vki annyiert is akaraja/szeretne eladni, akkor se

    es kit erdekel mennyi volt ujan par eve?
    egy par eves top alaplap nem tud olyan korszeru uj dolgokat, mint az uj generációsból akar a legfapadabb is

    DDR3 mar leves, USB2.0 meg a SATA2 az leves
    2011-ben egy 4xxx-hez meg siman tudtal venni olyan H61-s lapot, ami 4db SATA2-t meg a 4db USB2.0-t tud csak meg PCIe2.0-t

    ugyanekkor vettem az A64-II-631-t, ami A75-s chipset-tel alapbol tudott 6xSATA3-t es 6xUSB3.0-t egy újonnan bruttó tizenparezres deszkan is alapbol
    OK hogy a CPU fikabb volt, de szolgáltatásban tobebt adott az alaplap kevesebbert
    ugyanilyen felszereletsegu deszka mar majdnem 30k lett volna intelhez akkor

    több drón kell ;P

Új hozzászólás Aktív témák