Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolopele

    nagyúr

    válasz VirsLee #101691 üzenetére

    Továbbra sem értek meg valamit. Most akkor én is hülye vagyok, mert nem fogom lecserélni a két Fortnite, Roblox, Rocket League, Payday 2, stb. - kkel játszó gyerekeim 10700 - as procijaikat, csak azért, mert már van 13. gen is? Magyarázd el majd légyszíves (privátban inkább), hogy mennyivel lennének előrébb, amikor így is simán fut nekik minden akár 144 fps mellett is. Szerintem amikor az ember valamivel maximálisan elégedett, akkor felesleges hozzányúlni bármihez is, majd ha már nem lesz elég, akkor lehet váltani. Én biztosan nem bántanám a kolléga helyében a 10400 - at sem a 3060 Ti mellett FHD 60 fps mellett, mert ugyanazt látná egy újabb gen esetében is. Nem érettek meg még a cserére ezek a pár éves procik, nézni kell azt is, hogy milyen felbontáson, mikkel, milyen VGA - val, hány fps - sel játszik valaki. Amikor veszel egy új autót, azt sem dobod ki csak azért, mert fél évre rá kijött egy kicsivel jobb modell, minimum 3 évig használod azért, de még akár 6 - ig is, sőt.....Amikor már azt érzed, neked erősebb kell, akkor cserélsz.

Új hozzászólás Aktív témák