Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Octopus21

    aktív tag

    Sziasztok!

    Volt egy 4 és egy 8 gigás pqi mini pendriveom, valamint egy normál méretű 4 gigás pqi is.
    Hát most jelenleg nincs egy darab pendrive-om se. A normál méretűről letörött a chip a zsebemben. A két mini azért tetszett jobban mert be lehetett húzni a chipeket a házba, de azoknak meg első körben eltörött az a behúzó és csak úgy lehetett bedugni őket a portba, hogy az újjammal ki kellett tartani a chipet. Majd egy idő után mindkettő tönkrement. Egyszer csak lefagyott a szgép, majd nem lehetett megnyitni többé a pendrivot, mert kiírta hogy formázni kell. Mindkét pendrive-al ez történt. A legfontosaabb adatokat le tudtam menteni róluk utánna, így nagy adatveszteeség nem ért, csak anyagi.

    Szerintetek így van rá jótállás? Próbáljam meg visszavinni? Se a kis doboza se a számlája nincs meg szerintem.

    A következő kérdésem, hogy milyen pendrivot vegyek ami bírja a gyűrödést és 8 gigás. Sokszor hordom zsebben így ki van téve ütésnek, nyomásnak. Persze az is előny, ha be lehet húzni a chipet a házba, és az se törjön el.

    Kezdésnek egy ilyet néztem:
    [link]

    Mi a véleményetek?

Új hozzászólás Aktív témák