Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • p.a.n.k.a.

    újonc

    válasz fracture333 #5206 üzenetére

    Hello!

    A Radiumról friss info:

    Augusztus 11-én személyesen rendeltem egy laptopot, ami előrendelés alatt állt. Az állt a leírásban, hogy kb. 2-4 hetet kell várni a termék megérkezéséig. Az eladó srác azt mondta, hogy inkább 2 hét, ne aggódjak.
    Augusztus 23-án jött egy e-mail arról, hogy a termék még mindig előrendelés alatt áll, még nem kaptak pontos információt az érkezéssel kapcsolatban. Felajánlottak egy más színű terméket, ami elérhető volt a raktárukon. Azt írták, hogy amennyiben megfelelne a termék jelezzem. Mivel nekem nem felelt meg a termék, nem jeleztem.
    Szeptember 8-án írtam egy email-t, melyben érdeklődtem a laptop érkezéséről, nem válaszoltak.
    Szeptember 9-én felhívtam őket, az eladó azt mondta, hogy nincs információja a termékről, de "úgy érzi", hogy a rákövetkező hét közepén megérkezik.
    Szeptember 14-én felhívtam őket. Az eladó srác azt mondta, hogy nem tudják teljesíteni a rendelést, de amennyiben más laptop megfelel a honlapjukról, jelezzem.
    Mivel sok laptopnál a billentyűzet leírásában láttam, hogy "átcímkézett külföldi billentyűzet" kíváncsiságból rákérdeztem a telefonban, hogy az pontosan mit jelent. Az eladó első reakciója: "Nálunk nincsenek átcímkézett billentyűzetű laptopok." Erre én mondom, hogy "a honlapon látom a termékleírásban". Erre kér egy pillanatot, megnézi, aztán válaszol: "Jaaa...most már látom, hogy mire gondolsz és elkezd magyarázkodni...pfff

Új hozzászólás Aktív témák