Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • barnabasss

    tag

    Sziasztok!

    1. Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    2 hónapon belül
    2. A gépre szánt összeg forintban? (a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
    Szeretném a lehető legolcsóbban kihozni a konfigurációt de 400.000-ig mennék. Ott már elgondolkozom a macbook air M1-en esetleg ha erről a típusról tudtok véleményt mondani szemben állítva egy árban itt elhelyezkedő windows laptoppal megköszönöm.
    3. Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)
    Gépész/elektromos/építesz tervek, alaprajzok megnyitása, egyidejűleg több chrome ablak, több excel.
    4. Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
    Nem
    5. Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
    15<
    A többi mindegy
    6. Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
    Közepes mennyiségű hordozás, nem napi szintű. Utazás közben nem.
    7. Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
    Nem
    8. Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége?
    SSD 256-512
    9. Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…)
    Nincs
    10. Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
    Csak új

    Jelenleg egy 2012 dell n5110-es(i7,16gbram, nvidia 525m) llaptopot használok. Ezzel megtudtam nyitni a terveket, de ha már egyidejűleg több minden van megnyitva nagyon melegszik, picit már akad, lassul. Cserélni szeretném viszont amiket kipróbáltam dedikált videókártya nélküli laptopokat ( pl hp probook), a terveket nagyon nehezen tudta kezelni.

    Dell vostro-t néztem mx350-el és i5 11. Generációval.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák