Hirdetés
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Golyo69
senior tag
Most nyomtam 2 kört és ez még mindig tetszik
Jöhet a teljes felőlem.Kérdés :.
21:9-es monitorom van és két szélen van egy vékony csík hiába van kivalasztva ez a keparany és hogy teljes képernyő legyen.. Nalatok is így van? ( persze akinek 21:9-es monitor a van) -
Iramirez
senior tag
Viszont az amikor egy pályán gyüjtőgetni kell az müködik...
Nah ott,hogy lehet behivni havert,együtt csapatni ?
-
redingitell
senior tag
steamben a demo-t engedi letolteni. arra gondoltal?
Spizzi már megválaszolta, én is úgy tudom amit ő írt
-
Spizzi
aktív tag
Mikor lehet kiprobalni a jatekot?
Magyar idő szerint este 7-től kezdődik a Next Fest, gondolom onnantól indítható a játék is.
-
Enigma1945
őstag
Mától egy héten keresztül, ha minden igaz
steamben a demo-t engedi letolteni. arra gondoltal?
-
redingitell
senior tag
Mikor lehet kiprobalni a jatekot?
Mától egy héten keresztül, ha minden igaz
-
Enigma1945
őstag
Mikor lehet kiprobalni a jatekot?
-
Iramirez
senior tag
-
BRABUS113
aktív tag
-
Iramirez
senior tag
Ami a Steamen van "Demo" próbálta vki ?
Vagy az már a 14. fesztiválra van? -
astrojoe12
tag
Amúgy pár napja töröltem le az Arena Breakoutot, nem tudom ,hogy aktív-e már benne ez a fejlesztett anticheat de volt olyan ,hogy egymás után 3 meccsben is WH-s aimbotos kínai szedett le, pár kör alatt buktam 2-3 millió koent, nagyon sok a csaló benne szóval ezt figyelelmbe véve nem hiszem ,hogy a Delta Force sikeresebb lehet majd ezen a területen, persze ne legyen igazam.
Ezekhez képest a BF2042 meglepően tiszta lett, alig van csaló benne, vagy lehet már nincs is.
-
pRoject22
addikt
Jól hangzik! Titkosított adatforgalom külső szerveres feldolgozás ellen, mint az engine owning, ip ban, hardware ban és 10 év tiltás a visszaesőknek. Csak tényleg működjön!
oriic, köszi az infót!
Amúgy pár napja töröltem le az Arena Breakoutot, nem tudom ,hogy aktív-e már benne ez a fejlesztett anticheat de volt olyan ,hogy egymás után 3 meccsben is WH-s aimbotos kínai szedett le, pár kör alatt buktam 2-3 millió koent, nagyon sok a csaló benne szóval ezt figyelelmbe véve nem hiszem ,hogy a Delta Force sikeresebb lehet majd ezen a területen, persze ne legyen igazam.
-
Iramirez
senior tag
Ez egy teszt volt, mindenki újrakezdi az egészet. Ez amúgy nem is baj, így legalább mindenki nulláról indulhat. Max a tudás amit a tesztek alatt megszereztek emberek az segítség lesz az induláskor.
PC-s early acces pontos dátum még nincs, de a játék ott lesz a Steam Next Fest-en októberben, szóval akkor újra lehet majd játszani vele. (az kb gondolom ilyen nyílt béta lesz kb.)
"Delta Force will feature at Steam’s Next Fest in October, just a month away."
A Steam Next fest október 14–21. között zajlik.
szerk: Én konzolos tesztnek tudnék azért örülni majd valamikor.

-
astrojoe12
tag
Szerintem ezek is úgy csinálták mint anno a Valorant vagy az ABI, a teszt alatt csak gyűjtötték az adatokat és tanultak ,hogy kerülik meg őket a csalás készítők, az ABI meg mióta kijött, igaz, hogy csak EA még de azóta elég rendesen ráfeküdtek a csalós témára hwid ban-al stb, itt egy videó nézd meg.
Szerintem a full relase után hasonlóan fog javulni a helyzet mint az Arenában.
Jól hangzik! Titkosított adatforgalom külső szerveres feldolgozás ellen, mint az engine owning, ip ban, hardware ban és 10 év tiltás a visszaesőknek. Csak tényleg működjön!
oriic, köszi az infót!
-
pRoject22
addikt
Ez nagyon jó hír, köszi az infót. A Battlefield gazdái is példát vehetnének. Remélem rendesen működni fog a kész játékban is.
Nagy kár, hogy vége az alfa tesztnek. Valyon lesz béta teszt is, vagy egyből a kész jatekot kapjuk?
És a most elért eredmények, kiegészítők megmaradnak a kész játékra is?
Szerintem ezek is úgy csinálták mint anno a Valorant vagy az ABI, a teszt alatt csak gyűjtötték az adatokat és tanultak ,hogy kerülik meg őket a csalás készítők, az ABI meg mióta kijött, igaz, hogy csak EA még de azóta elég rendesen ráfeküdtek a csalós témára hwid ban-al stb, itt egy videó nézd meg.
Szerintem a full relase után hasonlóan fog javulni a helyzet mint az Arenában.
-
oriic
HÁZIGAZDA
Ez nagyon jó hír, köszi az infót. A Battlefield gazdái is példát vehetnének. Remélem rendesen működni fog a kész játékban is.
Nagy kár, hogy vége az alfa tesztnek. Valyon lesz béta teszt is, vagy egyből a kész jatekot kapjuk?
És a most elért eredmények, kiegészítők megmaradnak a kész játékra is?
Ez egy teszt volt, mindenki újrakezdi az egészet. Ez amúgy nem is baj, így legalább mindenki nulláról indulhat. Max a tudás amit a tesztek alatt megszereztek emberek az segítség lesz az induláskor.
PC-s early acces pontos dátum még nincs, de a játék ott lesz a Steam Next Fest-en októberben, szóval akkor újra lehet majd játszani vele. (az kb gondolom ilyen nyílt béta lesz kb.)
"Delta Force will feature at Steam’s Next Fest in October, just a month away."
A Steam Next fest október 14–21. között zajlik.
szerk: Én konzolos tesztnek tudnék azért örülni majd valamikor.
-
astrojoe12
tag
Ez nagyon jó hír, köszi az infót. A Battlefield gazdái is példát vehetnének. Remélem rendesen működni fog a kész játékban is.
Nagy kár, hogy vége az alfa tesztnek. Valyon lesz béta teszt is, vagy egyből a kész jatekot kapjuk?
És a most elért eredmények, kiegészítők megmaradnak a kész játékra is?
-
pRoject22
addikt
Nem tudom, hogy aktív-e a védelem az alfa verzióban. Viszont sok olyan helyzet van, amikor hihetetlen módon leszednek. Vagy nagyon rossz még a net kommunikácó, és még hangolják nyilván, de nekem akkor is az az érzésem, hogy sokan aimbotoznak.
A BF1 idején zárták be a csalás elleni részleget, azóta nincs aktív védelem a Battlefield-ben, csak valami program ami vagy működik, vagy nem, inkább nem.
Nekem nagyon hiányoznak a nyilvános ban listák, hogy kiket bannoltak csalásért, vagy legalább a számukat tudnánk. A BF1 idején ez is megszűnt.
Sajnos olyan sokan csalnak valamilyen módon, hogy a kizárások a játékos állomány felét is érinthetnék, ezért szüntették meg a nyilvános listákat, mert már nem bannolnak csak úgy embereket, hogy legyen élő játékos.
A BF3 idején az EA oldalán volt egy grafikon a csalók eloszlásáról országonként és a csalás módját tekintve. Már akkor a játékosok 70%-a makrózott és 20% hazsnált valamilyen külső programot csaláshoz, valamint 10% fizetett elő komolyabb csalásokért. Ez az arány azóta rosszabb lett és levették ezt a grafikont az EA oldaláról.
-
astrojoe12
tag
Nincs benne csalas vedelem?
Mondjuk a bf1 is most fogja megkapni, ennyi ev utan
Nem tudom, hogy aktív-e a védelem az alfa verzióban. Viszont sok olyan helyzet van, amikor hihetetlen módon leszednek. Vagy nagyon rossz még a net kommunikácó, és még hangolják nyilván, de nekem akkor is az az érzésem, hogy sokan aimbotoznak.
A BF1 idején zárták be a csalás elleni részleget, azóta nincs aktív védelem a Battlefield-ben, csak valami program ami vagy működik, vagy nem, inkább nem.
Nekem nagyon hiányoznak a nyilvános ban listák, hogy kiket bannoltak csalásért, vagy legalább a számukat tudnánk. A BF1 idején ez is megszűnt.
Sajnos olyan sokan csalnak valamilyen módon, hogy a kizárások a játékos állomány felét is érinthetnék, ezért szüntették meg a nyilvános listákat, mert már nem bannolnak csak úgy embereket, hogy legyen élő játékos.
A BF3 idején az EA oldalán volt egy grafikon a csalók eloszlásáról országonként és a csalás módját tekintve. Már akkor a játékosok 70%-a makrózott és 20% hazsnált valamilyen külső programot csaláshoz, valamint 10% fizetett elő komolyabb csalásokért. Ez az arány azóta rosszabb lett és levették ezt a grafikont az EA oldaláról.
-
Enigma1945
őstag
Annyira ne akarjatok kulcsot szerezni, tele van csalókkal. A warzone kutya füle ehhez képest. 128 meg 85 kill egy tíz perces meccs alatt gyalogosként ????????? hagyjuk már.
Nincs benne csalas vedelem?
Mondjuk a bf1 is most fogja megkapni, ennyi ev utan
-
astrojoe12
tag
Annyira ne akarjatok kulcsot szerezni, tele van csalókkal. A warzone kutya füle ehhez képest. 128 meg 85 kill egy tíz perces meccs alatt gyalogosként ????????? hagyjuk már.
-
wjbhbdux
veterán
Most este 8-tól 10-ig lehet megint kulcsot szerezni twitch drop.
-
oriic
HÁZIGAZDA
-
szepsy
senior tag
Hali
Hogy aktiváltad kódot?
Ui.: sikerült
-
BRABUS113
aktív tag
-
astrojoe12
tag
Köszi, reméljük komolyan fogják venni a védelmet, mert már nagyon unalmas a sok engine owning huszár.
Mit okoz a Ranked kapcsoló kiválasztása, ugyanaz mint a BF-ben?
-
pRoject22
addikt
Lehet tudni, hogy milyen anticheat lesz a játékban? Mivel ingyenes lesz, várható a sok csaló. Jó lenne a Valoranté, azt nagyon dicsérik.
Valorant féle vanguard az RIOT Games tulajdon, azt nem adják senkinek, Delta Force alatt az Anti-Cheat Expert (ACE) lesz, ugyanaz mint az Arena Breakout alatt, működik-működik de az Arena is teli van csalóval jelenleg, sajnos.
-
astrojoe12
tag
Lehet tudni, hogy milyen anticheat lesz a játékban? Mivel ingyenes lesz, várható a sok csaló. Jó lenne a Valoranté, azt nagyon dicsérik.
-
astrojoe12
tag
-
BRABUS113
aktív tag
Ti ki tudtok szállni a járművekből?
"F" gombbal ki tud szállni.
-
astrojoe12
tag
Ti ki tudtok szállni a járművekből?
-
astrojoe12
tag
Hogy lehet kiszállni a járművekből?
Hiába nyomom az Entert, csak a Chat ablak jön be. A billentyűzet beállításokban Enter van beállítva.
-
Iramirez
senior tag
-
wjbhbdux
veterán
-
Iramirez
senior tag
sziasztok szeretnek a jatekkal jatszani, de nem tudom letolteni, ezt irja
tudnatok segiteni?pRoject22: Szeretnek menni dc
Nem voltál benne a teszt csapatban.
Ha azóta mégis sikerült,mond már el légyszi hogy hogyan.. ? -
astrojoe12
tag
Sziasztok!
Hogy lehet a Chat-et levenni az Enter billentyűről?Beállítottam, hogy a járműből kiszállás és beszállás az Enter legyen és sehol máshol nem találok Entert a beállításokban. A Chat-hez rendelt billentyűt se találom.
-
Enigma1945
őstag
sziasztok szeretnek a jatekkal jatszani, de nem tudom letolteni, ezt irja
tudnatok segiteni?pRoject22: Szeretnek menni dc
-
pRoject22
addikt
Páran már össze jöttünk discordon, aki jönne játszani délutáni / kora esti órákban az jelezze és küldök DC meghívót
-
pRoject22
addikt
-
3shae
senior tag
Ó de jó hallani ezt a nevet! '99-ben az első részt imádtam, alig vártam hogy hazaérjek a melóból és játszhassak a deltával. Novalogic a kedvenc csapatom volt, így 25 év után ezzel is teszek egy próbát

-
BRABUS113
aktív tag
+ mehet, szerintem is állat a játék! Discord: brabus113
Tegnap esti aprítások, ezt a kettő meccset toltam elsőnek, mivel a többit az extractionbe fektettem.
-
pRoject22
addikt
Na hát így 2 nap után kialakult már az a vélemény, hogy vagy az az ijesztő, hogy ezek free to play modellbe ilyen minőséget tudnak összerakni, vagy az, hogy egy újkorában 60 eurós, AAA kategóriás BF2042 konkrétan semmivel nem jobb mint ez. De sanszos, hogy inkább az utóbbi.
Igazából jó a grafika, jó a gunplay, jók a pályák, jók a módok, jól is van optimalizálva, bár egy picit CPU heavynek tűnik, haver 9700k-ja már szenved 100 FPS felett, de ezt 2024-ben nem rónám fel a játéknak, az összes ilyen sokszereplős multi gyilkolja a procikat főleg ha megy még mellé a Discord stb.
Nekem a legjobban a BF-szerű rush/breaktrough mód utánzat jött be, nagyon jók a pályák ehhez a módhoz, különösképpen a sivatagi városos.
Amire azt hittem, hogy nem fog tetszeni az a karakterek képességei, mármint hogy egyáltalán vannak.... de igazából ezek a karakterek csak amolyan kasztként funkcionálnak és a "képességeik" igazából csak egyszerű gadget-ek... oké az meglehet egynémelyk olyan, hogy még az USA secret service-be is csak 10 év múlva mutatják be a prototípust, de amúgyis átjárja a játékot ez a semi-futuristic hangulat szóval nem lóg ki.
Ez a game brutálisan össze van pakolva, nem kóklerek csinálják, ugyanitt társakat keresek napi játékra, jöhet bármelyik mód

-
Spizzi
aktív tag
Na hát így 2 nap után kialakult már az a vélemény, hogy vagy az az ijesztő, hogy ezek free to play modellbe ilyen minőséget tudnak összerakni, vagy az, hogy egy újkorában 60 eurós, AAA kategóriás BF2042 konkrétan semmivel nem jobb mint ez. De sanszos, hogy inkább az utóbbi.
Igazából jó a grafika, jó a gunplay, jók a pályák, jók a módok, jól is van optimalizálva, bár egy picit CPU heavynek tűnik, haver 9700k-ja már szenved 100 FPS felett, de ezt 2024-ben nem rónám fel a játéknak, az összes ilyen sokszereplős multi gyilkolja a procikat főleg ha megy még mellé a Discord stb.
Nekem a legjobban a BF-szerű rush/breaktrough mód utánzat jött be, nagyon jók a pályák ehhez a módhoz, különösképpen a sivatagi városos.
Amire azt hittem, hogy nem fog tetszeni az a karakterek képességei, mármint hogy egyáltalán vannak.... de igazából ezek a karakterek csak amolyan kasztként funkcionálnak és a "képességeik" igazából csak egyszerű gadget-ek... oké az meglehet egynémelyk olyan, hogy még az USA secret service-be is csak 10 év múlva mutatják be a prototípust, de amúgyis átjárja a játékot ez a semi-futuristic hangulat szóval nem lóg ki.
-
BRABUS113
aktív tag
-
Golyo69
senior tag
Alpha test meddig tart?
-
Plata
titán

Mivel nincs még dedikált topikja a játéknak és közeleg a megjelenés, illetve ma indult az alpha teszt is, ezért megnyitom a témát, hogy egy helyre tudjuk gyűjteni az információkat és beszélgetni.
Aki nem ismerné a játékot ez egy Free to Play shooter lesz, amely inkább emlékeztet a mai modern, trendeknek megfelelő játékokra (pl.: Call of Duty, Battlefield, Escape from Tarkov). Ennek megfelelően lesz extraction (kimenekítős), sokszereplős conquest, coop és miegymás játékmódok.
Az ígéretek szerint a teljes verzió még idén megérkezik, de azt biztosan megfogja előzni még ősszel egy vagy több zárt teszt is.
Régi részekből még egy kettőnek meg van a doboza.
Pedig valamikor 2000-es évek elején az összes rész meg volt.
Volt novalogic accom is. -
redingitell
senior tag
Nekem is tetszik. Kipróbáltam mindkét játékmódot , az egyik Bf-re hajaz, a másik Aréna breakout-ra.
-
Golyo69
senior tag
Most léptem ki pár perce.
Nekem bejön, sokkal jobban játszahó mint a BF
De hasonlít rá természetesen. Nálam várós. én nyomom majd ha megjelenik.
-
Spizzi
aktív tag

Mivel nincs még dedikált topikja a játéknak és közeleg a megjelenés, illetve ma indult az alpha teszt is, ezért megnyitom a témát, hogy egy helyre tudjuk gyűjteni az információkat és beszélgetni.
Aki nem ismerné a játékot ez egy Free to Play shooter lesz, amely inkább emlékeztet a mai modern, trendeknek megfelelő játékokra (pl.: Call of Duty, Battlefield, Escape from Tarkov). Ennek megfelelően lesz extraction (kimenekítős), sokszereplős conquest, coop és miegymás játékmódok.
Az ígéretek szerint a teljes verzió még idén megérkezik, de azt biztosan megfogja előzni még ősszel egy vagy több zárt teszt is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Eladó újszerű Samsung A57 8/256 GB független készülék, dobozában garanciával.
- Eladó eredeti Noblechairs EPIC / ICON / HERO párna több színben
- Eladó eredeti Noblechairs EPIC , HERO, ICON kiegészítők
- Eladó eredeti Noblechairs EPIC , HERO, ICON talp
- Intel Core ULTRA 9 285K +32GB 7600MHz DDR5 +GIGABYTE Z890 AORUS ELITE X ICE! Bolti ára közel 700e Ft
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L14 G2i - i5-11G I 16GB I 256SSD I 14" FHD I Cam I W11 I Gari!
- ASUS XG-C100C V2 10G 10Gbps PCI-E Adapter!
- AKCIÓ! 1TB Samsung 980Pro NVMe SSD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- "ÚJ" RITKA MINT A FEHÉR HOLLÓ" GIGABYTE GeForce RTX 3090 GAMING OC 24GB - (GARANCIA 3 ÉVIG)
- Thermal Grizzly Aeronaut paszta 3,9g /BONTATLAN/Több darab/Számlával!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest



