Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • NathanCullen

    senior tag

    válasz kulerr #25354 üzenetére

    -a memória és a VGA is fejleszthető legyen ha kell a későbbiekben ( ha jól tudom a processzort is lehet igaz?)

    A memória cserélhető. A proci is, de felesleges később fejleszteni vagyis pénzt áldozni majd egy öreg gépre... A VGA csak ritka gépben cserélhető és azok közül is csak néhány több százezres gépben.

    -ha nem is fullon de a játékok döcögjenek rajta még.

    Ilyen gép van 120k-ért is.

    -filmet mindenképpen nézne rajta ezért lehetőleg szép képe legyen.

    Kitűnő kijelzők, 1377×768 felbontás felett a 200k-s kategóriában szoktak lenni.

    Én asztaliból öszeállítottam neki egy gépet ami mindennel 200K

    Ennyiért lehet venni olyan laptopot, amin elfutnak a legújabb játékok is közepes grafikán.

    Hogy melyik lenne jó választás neki, az sok mindentől függ. Mekkora akkus üzemidő, kijelző méret, súly, felbontás stb. Tehát igények és összeghatár szerint lehet kiválasztani, hogy melyik gép lenne neki a legjobb.

    Kapásból azt mondanám, hogy ez egy nagyon jó gép ha 200k-s összegben gondolkodik: KATT IDE Ebben nagyon jó kijelző van, a kategória egyik legjobb ha nem a legjobb VGA-ja, nagyon jó hangszórók, jó akku, jó anyaghasználat és szép külső.

    [ Szerkesztve ]

    Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

Aktív témák