Hirdetés

Aktív témák

  • hapro

    csendes tag

    Sziasztok!
    Most elérhető közelségbe kerültem laptop vásárlásához, és két alternatívára csökkentettem a lehetőséget, és ebben kérek tanácsot:
    Az egyik ez: [link]
    A másik ez: [link]
    Na most a kérdés, hogy 32.000Ft különbséget megér-e a még újabb generációs proci, és a dupla mennyiségű RAM?
    Felhasználási terület:
    Dreamweaver, Photoshop, AutoCad, Firefox, Nero, Film nézegetés, max nagy ritkán Heroes V., zene szerkesztést szoktam még néha használni ilyen olyan programokkal, és több féle képszerkesztővel is foglalkozom. Valószínű Win7 lenne rajta, de az sem gép zabáló szörnyeteg.
    Természetesen a "kisebbik" is tökéletesen megfelelne az igényeimnek, viszont van rá lehetőségem, hogy megvegyem a nagyobbat is, de ha annyival nem lesz leginkább gyorsabb, akkor fölöslegesen nem adok ki rá plusz 32.000Ft-ot.
    Eddig az 1 magos 3200-as (2,2GHz) Athlon gépen 1,25Gb RAM-mal is vígan elvoltam. Kicsit lassú, de már vagy 3-4 éve kisebb problémáktól eltekintve semmi bajom vele.
    Váltás oka a csendesség lenne, és a kevesebb fogyasztás, na meg a nagyobb teljesítmény.
    Mit tudtok elmondani a nagyobb gép mellett?
    És miért a kisebb gép?

    köszi

    http://www.margittaizoli.fw.hu

Aktív témák