Hirdetés

Aktív témák

  • TexT-BoY

    addikt

    Kedves mindenki!

    Vázolom mim van és mire lenne szükségem, azthiszem némiképp tul vagy el vásároltam magam...:D
    Tehát adott:
    -MSI WIND U100 (fehér, 80gb, 1gb ram, 3cell aku, szép állapot sok gari, doboz etc)
    -HP 6720s (szürke, 120gb, 2gb ram, no aku, szép állapot, no gari, celeronos)
    -asztali konfig lásd adataim....

    Namost én mindent beszántanék, cserébe egy az u100nál használhatóbb de a 6720nál kisebb notit szeretnék. Illetve még egy másodlagos notit, amit hugom nyüstölhet....

    Első körben vagy egy SL300on gondolkoztam innen ph-rol, vagy ha bedurranok akkor T400 vagy macbook lehet a vége, de nem vagyok teljesen tisztában a piaccal, mit is szeressek?
    Mindenképp olyan gépet szeretnék ami kiváltja az aztali gépet és van HDMI is, jövőre szeretném jó sokat cipelni hurcolni, ezért egy JÓ NOTI TÁSKA érdekel még, ahogy látjátok én 13-14"ban gondolkozom egyenlőre...

    a másik notinál elsőnek egy IBM T4x-re gondoltam, egyszermár bevált, de itt nem zárkozom el akár a nagyobb mérettől is, hugomnak csak arra kell hogy egy kis net, egykis iwiw, stb:).

    ja és a legfőbb, nincs sok kézpénzem:D.

    HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

Aktív témák