Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz TeeJay #65705 üzenetére

    akkor lehet azt mondaná úgy nem kell klíma...

    Aaaaaaah, sooooo saaaaaad. Rendelek Woltról zsepit, mert az itthoni 200 darab kevés, annyit fogok sírni.

    Az agyament lakós sztori amúgy megvan valahol úgy jó terjedelmesen is? Jelenleg a házban én vagyok ez az agyament lakó. Emberem majdnem nekem jött anno 3 nappal beköltözés után, hogy mert eddig nem zavart, hogy a 3 gyerek nonstop fut és telitalppal veri a padlót?
    Mondtam neki cső, akkor bemutatkozok, most költöztem ide, első nap azt mondtam hah, gondolom valami barátos-gyerekes sztori van. Második nap dolgoztam 11-ig, így már aludtak mire hazaértem, és most van a harmadik nap és kiszakad a fejem, mert döng a lakás. De tényleg, döng az egész, brutál hangja van egy ekkora lakásnak ekkora belmaggal ha fentről ütik ész nélkül a padlót-födémet.
    Aztán mivel továbbra sem értette, mondtam, hogy van zenei cuccom, ami tud hangos lenni, jellemzően hajnal 5 körül fekszem le és mellesleg van egy automata biliárdasztalom is, ami qrva nagyot durrog ha játszogatok rajta ész nélkül.

    Azóta mondjuk 50%-al nagyobb a nyugalom és ha megindulnak a kölykök akár 11 körül is, izzítok valami igényes metál nótát.

    Szóval, kerek sztori kéne, szerintem vannak itt más aspektusok is :B

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák