Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #42706048

    törölt tag

    válasz bjoco4 #27403 üzenetére

    Én is azt hittem, hogy nagyon jó lesz a klímával fűtés, de amikor meg vettem és használtam rá jöttem, hogy egyáltalán nem jó. Nem ad jó hőérzetet, sokat fogyaszt, hangos. Pedig azért akartam váltani klímára, mert mindenhol azt hallottam itt is, hogy milyen jó meg főleg a japán klímák...
    Kiegészítő fűtésnek talán jó lesz nappal fűtök ezzel, éjszakára meg gázzal. Ez van. Pénzkidobás volt az egész. Nyárra jó lesz. Hűtésre legalább jó lesz. Nekem csak a klíma fogyaszt 32-35 ezer ft ot egy hónapban. Mindegy mire állítom. Volt kint a szerelő is. Nincsen semmi baja. Lemértem fogyasztásmérővel. Kikapcsolt állapotban 2w a fogyasztása. Amikor elindul a klíma a legmagasabb 470-1256 w között volt. Legtöbbet 520w körül ment végig amíg néztem. Sokat fogyaszt ennyi és kész. Alapból 2 gép, 1 hűtő, 1 mikró, mosógép, csak 8500 Ft ot fogyaszt. Ha ment a klíma akkor 40.000 Ft lett a villanyszámlám összesen. Nem is tudom mi lenne, ha mínusz fokokban használnám. Marad a gáz és , majd lassan a kondenzációs gázkazán.

Új hozzászólás Aktív témák