Hirdetés

Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz balajti #6829 üzenetére

    Kedjük azzal, hogy a kettőspont után szóköz dukál, így nem lesz tele az írásod értelmetlen "arcoscskával".

    Szépen sorjában:

    Alaplap: OK.
    Kártya: érdeklődj melyik változat, most bizonyos Inno GT-kre volt panasz, akárcsak az újfajta Galaxykra.
    Memória: memó felejtős, nem bírja jól a tuningot, vagy valami 800-as, ami bírja az 1000-et vagy akkor már egy 1066-os Kingmax. Miért? Ezért:
    Processzor: 6750 helyett már inkább egy E8200 menjen, újabb, kevesebbet fogyaszt, kevésbé melegszik, jobban húzható...
    Hankártya: az meg minek? Ha komoly hangra vágysz, ez édes kevés, az laplapon meg van egy egész jó 7.1
    Hűtő: OK.
    Tápegység: Jó lesz, de korszerűbb, esztétikusabb egy Bluestorm II., bár drágább is.
    DVD író: pont tök mindegy, de szerintem Satásat, nem néztem, hogy ez az-e
    Merevlemez: OK.
    Ház: egy ilyen gépet ne építs 5K-s házba. Minimum egy Cooler Master Elite vagy Centurion 534. Ha másért nem, a szellőzés miatt. A minőség és az igényesség meg megint más kérdés.

    Mod.: benéztem. Azt hittem 8800GT. Sorry. Ehhez a géphez minimum egy 8800GT/9600GT esetleg a fentebb említett 8800GS illene. Ha ez nincs tervbe véve, akkor viszont olcsóbb proci, ram is megteszi.

    [ Szerkesztve ]

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Aktív témák