Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Eugene Roe

    őstag

    válasz Mortein #89741 üzenetére

    Vizsgáld meg, hogy tényleg palm vagy-e. Mert én palmosnak tartottam magam, de aztán rájöttem, hogy 66%-ban claw vagyok, csal szeretem pihentetni a kevésbé intenzív időszakba a tenyerem az egéren.

    Így inkább "kockáztattam" és kipróbálom, a 90gr vs 60gr-ot, és Pulsart vettem. Ha te 66% vagy nagyobbértékben tényleges palm vagy, akkor szerintem a deathadder jobb lehet, csak mindenképpen vegyél hozzá AAA elemet, mert a súlyelosztása és tömege kb is javul vele. AA elemmel össze sem lehet hasonlítani a két egeret, ott pulsar nyer mindenben.

    It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Mortein #89741 üzenetére

    Cikk? Mármint a hozzászólást a totyikban?

    A Diamondback nem alulméretezett ahhoz a kézhez, ha nem palmozni akarsz, szóval ki kell találni, hogy hogy fogod az egeret.

    Clawhoz:
    Cooler Master MM710
    Endgame Gear XM1r (vagy hamarosan itt a wireless XM2w)
    Xtrfy M42 (a hátrafelé tolt púppal)
    Logitech G305

    Karmos fogásokhoz szerintem ezek a létező legjobb formák (meg a Ninox Aurora, de azt nem igen kapsz már), ellenben a kézméretedhez így a G-Wolves Skoll Mini is passzol. Sajna a Logitech elég nehéz, de Energizer Ultimate Lithium AAA elemmel és egy galacsin alufóliával a tömege levihető 82 grammra, ami még mindig nem kevés, de azért a Diamodbacknél lényegesen könnyebb.

    Palmhoz:
    Pulsar Xlite / Pulsar Xlite V2 Wireless (szerintem top choice)
    G-Wolves Skoll SK-L
    Vaxee Zygen NP-01
    ZOWIE EC1-C/EC2-C
    ASUS ROG Gladius III (ez egy nagyon fullos kis pakk a nagy ergo rajongóinak a gyorscserés kapcsoló foglalatok és a dedikált szervizfuratok <3 miatt, bár a 79 grammjával már nem pehelysúly)

    DeathAdderből egyedül a Minit venném, a többi nehéz, de ez meg kicsi volna ekkora manccsal palmhoz (és akkor már inkább ASUS ROG Keris).

    --------------------------------------------------------------------------------------------------

    #89740 Pityu: A Skoll Minin, amit vettem, zéró flex van, az oldalgombokat sem tudom erős nyomásra aktiválni, és a talpak sem karcolósak. Két éves írás, szóval régebbi batch-ből volt a példánya, az enyém legalább egy évvel újabb (és ez számít).

    Kicsinek érzi, mert teljesen a tenyere tövébe húzza, és az már felfekszik az egér tenyértámaszának aljára. Ha így fognám, egyrészt görcsbe rándulna a kezem (relaxed pincer claw gripes vagyok, ami finom korrekcióknál átmegy fingertipbe), másrészt az Xlite is kicsi lenne palmhoz, még akkor is, ha gripeket raknék rá...

    Amúgy én is Kvékeztem kisebb-nagyobb kihagyásokkal ~20 évet, top tier FFA player voltam és négy EU dobogóm (3 ezüst, 1 arany) van HoQ QL TDM 4v4 ligákban, div 3-tól div 2-n át div 1-ig bezárólag, de CTF-ben is befértem div 2-be. CA ELO ~2100ish, duel ELO 1800-1900. Csak azért mondom, mert a reddites arc is a "renoméjával" kezdte az írást (heck, még a címbe is belerakta), hogy már előre hitelt adjon neki. Hogy tovább dagasszam a hitetlenkedésed és határozatlanságod ;], az Xlite-ig szintúgy csak kisebb méretű, szimmetrikus egereket használtam tartósan, viszont claw gripekhez szerintem jobb az elöl alacsony profil.

    Ilyenkor mi van? :DDD

    Ha ennyire parázol, akkor vegyél egy G-Wolves Hati M Ace-t ugyanennyiért, oszt kalap, kabát, jónapot. Azzal a formával nehéz nagyon melléfogni (adequate in everything, master in none).

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák