Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rbkzndrs

    tag

    válasz Synthwave #95220 üzenetére

    Okés köszönöm az infókat!

    A tegnapi nap során sikerült egy Xtrfy M4 Wireless-t beszerezni, szóval megvan az igazi. :D
    Ennek ellenére nagyon szimpatikus volt Lamzu Atlantis, a mini verzió nekem kicsi volt lelógott róla az ujjam, de a normál nayon kézre állt. Az árkülönbség mellett döntöttem a Xtrfy mellett Pixelben le volt akciózva a fehér színű.

    A dobozhoz jár két darab fehér színű keycap (nagyon fontos!!) :D, egy matrica (szintén extrán elegedhetetlen), viszont a user guide mellett egy más kialakítású, cserélhető egérborítás (egérhátulja?) és egy mágneses csavarhúzó is a csomag tartalmát képzi.
    Szóval ilyen szempontból is teljesen kielégítették az unboxing élményt:D

    Az egér szoftverébe az a fura, hogy nincs. Mindent az egéren kell állítani ami elsőre nehézkesen ment, de kis gyakorlás után belejön az ember. Ennek ellenére az első kapcsolódás a géppel nagyon egyszerű volt nem kellett semmiilyen programot letölteni stb, csak egy kis odafigyelést igényelt a kézikönyv amiben minden beállítás érthetően le van írva.
    Este már ki is próbáltam nagyon kényelmes és meglepően könnyű, szóval reszkessen mindenki az online céllövöldékben :)
    Köszönöm a segítséget mégegyszer :)

Új hozzászólás Aktív témák