Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog

    Volt egy kis időm végig pörgettem a netet éjje (igen munkahelyen) és elszomorított amit látok.
    Az árak még csak hagyján, de a minőség amivel tényleg gond van. Alig találni olyan egeret amire nem lenne negatív írva és nem is kevés.
    Ott a Razer Bazilisk-je pl elég sok a panasz a duplakatt hibára de a legtöbbnél a gyengeminőségű alkatrészek is szerepet játszanak főleg ami a Logitech G502 Hero "új" verzióját érinti, kifejezetten kerülendő az új verzió.. hát ez vicc emberek.
    Az ember azért veszi az újabbat, hogy előre lépjen ne azért, hogy hátra.
    Akkor sok a panasz az összeakadó RGB szoftverekről is itt is mind1 a márka.

    Amúgy ez megint egy érdekes téma.. a gémörök mindent elkövetnek, hogy semmi ne fusson a háttérben ami megzavarja vagy lassítsa a játékukat, de az nem baj ha az RGB szoftver akár 2-3%-ot is ehet CPU-t. És minél több ilyen vezérlő progi megy a háttérben annál több a CPU felhasználás.
    Nekem a Palit VGA progija zabál folyamat 1-2%-ot, szerencsére megtartja a VGA a beállításokat ha kilövöm.
    De pl a Thermaltake RGB vezérlő progijának mindig kellett futnia mert ha kiléptél jött a default világítás.

    Na visszatérve az egerekre, szomorú azt látni, hogy mind1 az ár vagy a márka hulladék a termék. Az már kész csoda ha valami rendesen működik vagy kibírja a garancia élettartamát.

    Akkor kérdem én minek vegyen az ember 50k-ért egeret ha az is kb annyit bír mint a 15k-s?
    Rengeteg videót néztem éjjel ezekről és egyszerűen nincs olyan egér ami 10/10 lenne hiába magas ár vagy a neves márka.

    Hamarosan jön arról egy bejegyzésem, hogy pl én megtaláltam a számomra tökéletes ár/érték arányú egeret amit most már 2 hónapja aktívan használok és MO-n nem is lehet kapni. :K

    [ Szerkesztve ]

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Új hozzászólás Aktív témák