Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • olymind1

    senior tag

    Végül ASUS P304 TUF M5 -öt vettem. Az aljára tettem még 4 slideot és már az egérpadot se kaparja, bár nem is értem hogy adhatták ki ilyen érdes/recés talppal. Először a gombok túl puhák voltak, de vagy keményedtek picit, vagy már észre se veszem mert kezdetben sok volt a véletlen szerű kattintás. Az elején az oldala is túl durvának hatott, most már fel sem tűnik, görgője is tetszik, bár nagyon picit lehetne érezhetőbb a barázda görgetés közben, de szerencsére nem görget magától, vagy nem megy túl magától. Ledet kikapcsoltam, felesleges a világítás számomra. Így bal kézben már megszoktam a bal oldalán lévő 2 gombot is copy-paste párosra, bár továbbra is lehetett volna szimmetrikusan felépített, jobban örültem volna neki, de ez van.

    Egyedül az nem tetszik ha teszem ide-oda akkor tetején lévő gomb zörgő hangot ad ki.

    7 ezer forintért szerintem megérte, számomra olyan kellemes tenyérbe illő mint az MX310-es volt, persze itt-ott simán csiszolhattak volna még a formatervezésen, de ennyi pénzért szerintem bőven jó. :K

Új hozzászólás Aktív témák