Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S. Szabi

    őstag

    Üdv!

    Vettem egy Cougar Minos X5-t, erről írnék pár szót.

    Egy Logitech G9-t váltott, amit még ha jól emlékszem 2009-ben vettem, azóta szolgált (ennyi idő alatt kábelt kellett cserélni, görgőt, mondjuk utána szabadon futón maradt, az nem volt az igazi, főleg játékokban, valamint a dpi állító gombok is megadták magukat, nagyon nehezen reagáltak.)

    Méretben hasonlót kersetem, így találtam a Minos X5-t, meg mert billentyűzetből is Cougart néztem ki (200K, írtam arról is pár sort a billentyűzetes topikban, ha valakit érdekel), gondoltam legyen házon belül.

    Az egér mérete nekem tökéletes, össze szerelés minőséginek tűnik, nem recseg, ropog, nyekeg stb...

    A vezeték puha gumírozott, a G9 "cipőfűző" zsinórja azért jobban tetszett :)

    Játékban Far Cry 4 és 5-ben próbáltam ki, eddig tetszik, kicsit azért még szokni kell ennyi év G9 után.

    A görgőjével nem vagyok teljesen elégedett, elég hangos, ilyen fura zörgő mellékhangot ad, főleg felfelé görgetve, annyira nem vészes, de lehetne jobb azért, meg az fura, hogy nem dönthető a görgő jobbra-balra, mondjuk anélkül tudok élni, amúgy sem gyakran használtam azt a funkciót.

    A gyári szoftvert letöltöttem, frissítette is az egér firmware-jét, meg ki is kapcsoltam a világítást vele.

    Egyelőre 6000 DPI-re raktam az erzékenységet, afelett nekem már sok.

    A jobb és bal egérgombokkal kattintás teljesen rendben van, nem hangos, és kb az is mindegy hol nyomod meg az egér gombot.

    Jó kis egér, eddig tetszik, aztán pár hét múlva eldől, hogy akkor is így lesz e :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák