Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz atee #31922 üzenetére

    Vagy mondhatnánk a billentyűzeteket, hogy micsoda számok repkednek a mechanikus billeknél és bizony sokan elhiszik, hogy nekik az a jobb, pedig semmivel nincsenek előrébb általában az egyszerű felhasználók.

    MS Ergo4k-t hasznaltam 2005. karacsonya ota, nemreg a masodik ilyen billzetem kabele is eltort, ugyhogy kenytelen vagyok backup billzetet hasznalni helyette.

    Mivel anno at akartam epiteni az Ergo4k-t mechanikusra, volt is keznel egy kinaipiacos oco Cherry, amit anno alkatresznek vettem.
    Azota lustasagbol azt pufolom.

    Egyedul a hajlitott kiosztas, meg az integralt hastamasz hianyzik, viszont az MX Brown gepelesi erzete sokkal jobb, mint a 3 eves Ergo4k erzete, ami uj korahoz kepest sokat romlott (mint minden gumimembranos :( )

    Mondjuk a par eve nyuzottan sem veszes hangu Ergo4k-hoz kepest elegge kalapalasnak hallatszik, ha ezen nekiallok gyorsan gepelni.
    Kb. anyam kokemenye valt 6 eves L Value Keyboardjahoz tudnam hasonlitani a csattogasat.
    Pedig ez meg a csendesebb mechanikus kapcsolonak szamit, MX Blue sokkal durvabb hanggal bir.

    Sajnos a mechanikus billzetek arat a Cherry MXek nem olcso mivolta hatarozza meg.
    Baaaaaar, mostanaban egyre tobb billzetgyarto all at a kinai klonjaikra.
    Gondolom Razer billzetek araban ez nem nagyon fog megjelenni, amilyen erosen nekialltak marketingelni, hogy a "sajat" kapcsoloik jobbak, mint az eredeti...
    Hiaba, naluk mar reg a marketing osztaly viszi a primet, nem a fejlesztogarda. :(

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák