Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz frango13 #11859 üzenetére

    Akkor furán fogod, mert a BUTTON 4-et szerintem kifejezetten könnyű véletlenül megnyomni (de az igaz, hogy eléggé beleolvad a formába).
    Driver-t lehet törölni és megmarad a beállítás. De kérdés, hogy minek törölnéd le? Elfér az ott tray-en.

    FireKeeper: A QcK jó pad. Én a vastagabbakat szeretem; kényelmesebbek, meg még tartósabbak.

    MX 518 vs. DB 3G: A szenzora valamivel jobb a DB-nek és a prediction is talán valamivel enyhébb. A driver-e is használhatóbb. Ritkább is jóval (kis ereklye :) ). A gumiszerű borítása kevésbé csúszik, az alján a glide jobb minőségű. Ezen felül csak a fogás a kérdés - azt vedd, amelyik neked kényelmesebb.

    zone: Csak azt írtad, hogy jobbra legyen szélesebb. :)
    Mert 4-5k-val drágább a Laser, ennek ellenére (igazából ez nem meglepő) az Optical a nyerő. Végülis azt veszed, amelyik tetszik; még a Laser is jobb, mint a G5.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák