Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cheesy

    őstag

    Szeretném megosztani a tapasztalataimat, hátha hasznára lesz valakinek aki egeret akar választani.

    Idén május közepe óta használok, egy itt ajánlott típust, a Microsoft Intellimouse 3.0-t. Az előző, Logitech Value egerem után természetesen ég és föld az érzékenységbeli különbség és el nem tudtam volna képzelni, hogy 8k-t fizessek egy nyamvadt egérért.
    Végül meg lettem győzve, kipróbáltam egy Logitech M500-t, de annyira lengyelpiac-minőség volt, olyan szinten nem volt benne anyag, hogy visszavittem a kereskedésbe másnap és ráfizetéssel elhoztam a MI3.0-t.

    - görgő nyekereg (oldaltnyomva-görgetve nem, rosszul van pozicionálva a vájatban szerintem)
    - hangos kattintások
    - éjszaka igen-igen zavaró (kb "mosttörömszétkalapáccsal" kategóriájú) folyamatosan világító hátsó piros fény

    Összességében egy csalódás, nem érte meg a pénzét, de most még egy darabig ezt kell használnom, nincs kedvem megint drága egeret venni. A megvétel előtt hónapokon át kerestem az igazit, mert egy egeret (esetemben munkaeszközt is) kiválasztani használat nélkül nem lehet normálisan.

    Amennyiben tudtok módot a szétszedésre és, hogy hogyan faragjak kicsit a görgőn, hogy ne nyikorogjon, azt megköszönném.

    [ Szerkesztve ]

    www.vakbelmutet.hu

Új hozzászólás Aktív témák