Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BigBear

    senior tag

    válasz FefeeX #5965 üzenetére

    "az LG-k általában 1000-1500 írásra vannak tervezve, tehát másfél hetente cserélni kellett volna a meghajtókat..."
    Már ne haragudj, de ezt a hülyeséget honnan vetted?
    A logikádhoz pedig: ha több íróval ír, akkor mi van?

    Használtam jó sok írót, pl. Pioneer, LG, Plextor, Nec, LiteOn, Samsung stb. mindegyikből egy rakás típust, s bizony azt kell mondjam, hogy összességében a legkellemesebb meglepetést az LG okozta. Most is használok egy régebbi H22-t meg egy H62-t, (inkább a H62-t) s bizony azt kell mondjam, hogy messze jobbnak tartom mint az összes többi írómat.

    Nem fújok ugyan egyikre se, de a Pioneerhez azért megjegyezném, hogy ez az a márka, amelyikből selejteket sikerült kifognom. Meghalni nem halt meg semmi más íróm, csak Pio. 107, 108, 109, 111, így szép sorban. Most van egy 215-öm, aminek nagyon-nagyon örültem, mert kiváló minőségben ír(t), de sajnos alig pár heti használat után már elkezdett szarakodni. Sajna nem rendszeresen, így esélyem sincs garra, de hibázik. Ahogy nézegetem a lemezteszteket, rendszeresen brutális PIF tüskéket produkál, s ez bizony a lemezek visszaolvashatóságán is szépen meglátszik. Ezenkívül időnként egyszerűen nem ismeri fel a lemezeket (imgburn szerint incompatible medium). Először egy ismerős által hozott Ritek S04-es +R DL lemezre mondta - jól le is szidtam ismerősömet, hogy miért kell ilyen fostalicska lemezt venni - amit aztán az LG H62N-em olyan gyönyörűen írt meg, hogy a saját szememnek se akartam hinni, - de most már néha TY lemezekkel is produkál ilyet, szóval valami baja biztosan van, azaz volt, mert ki is dobtam... :(

Új hozzászólás Aktív témák