Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fjani

    tag

    Sziasztok! Új belépőként üdvözlöm az összes fórumtagot.Kb 2 éve figyelemmel kísérem a szakértő hozzászólásokat, kiemelten Erdőke és Ppéter tanácsait tapasztalatait.Az Lg-t vegyek-ne vegyek vitához szeretnék hozzászólni.Eddig a következő írók fordultak meg a kezem alatt Lg 4040b, Pio 107,109,110d 110,111,Nec 3520,3540,4550 Plextor 740 és itt egy korszakot lezártam,következett az Lg 4167b jelenleg egy Lg H 42N-es íróval hegesztek.Lehet hogy csak én vagyok szerencsétlen de az első körben felsoroltakkal egytől egyig volt probléma.1-ik nem írt a másik nem olvasott jól és 4-5-6 hónap alatt mindegyik kifeküdt.Ekkor váltottam a 4167b-re majd később a h42n következett és ki merem jelenteni hogy ennyire kiforrott író nem volt egyik sem.Az olyan lemezeket is hiba nélkül beolvassák amit pl az nec-k az első mp-ben kiköptek hogy olvasási hiba de a pio-k is 60-70 %-nál megálltak.Ezek szinte mind 3 éve írt princo és arita lemezek,kb 1 éve csak verbatim +- lemezeket használok és 4x-n lg-k olyan jól írják hogy le a kalappal.Ezért is hiányolom Ppéter tesztblogjából a 16x +-, lg-vel írt verba lemezeket mert kíváncsi lennék a minőségre.A satás változatok közül is az lg h30n-ről hallottam a legkevesebb panaszt.A német chip magazin tesztje szerint is (http://www.chip.de/artikel/c1_artikel_12835532.html) a legjobbak, bár pici fenntartással fogadom nem tudom Péter mennyire objektívan tesztelnek,mindenesetre ha van lehetőséged és időd szívesen megnéznék egy általad lg-vel írt verba tesztet.Mindenkitől bocsánat ha túl hosszú voltam maradok lelkes fórumtag.(Péter, remélem a helyesírás rendben)Üdv mindenkinek

Új hozzászólás Aktív témák