Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz [Prolixus] #78452 üzenetére

    MG Ember van a képen, abból a Dawn változat.

    Mégsem, abban szöveges felirata van a kurzoroknak. Ez annak a klónja lehet, mert a színek stimmelnek.

    [ Szerkesztve ]

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

  • Molydeus

    őstag

    válasz [Prolixus] #78452 üzenetére

    Nem biztos, hogy a verziókat "hivatalosan" is így különböztetik meg, én szoktam így hivatkozni rájuk. Az biztos, hogy időben egymás után jelentek meg és van pár jellegzetesség, ami alapján el lehet dönteni, hogy az adott készlet melyik verzió.
    A "v1" szinte biztos, hogy teljesen ABS mindkét profilnál. Az accenteknél két "X" és két "O" legend van mindegyikben, általában 168-170 kupak van bennük.
    A "v2" általában 172-174 darabosak. Az accentek mások vannak: a Cherrynél jellemzően vitorlás, csillag, diamonds és engem macskára emlékeztető smiley-k (a Shoko klón még ez alól is kivétel), az SA-knál szélkerék, daru, műszeróra és rakéta és két kínai írásjel.
    Néhol - főleg a Cherry profiloknál - PBT-t írnak alapanyagnak, ami a legjobb esetben is blended PBT lehet. Pár store szerint a kupak PBT és a legend ABS, de szerintem ez nem hiteles. A "v2" Cherry-knél elképzelhetőnek tartom a kevert PBT alapanyagot, mert tapintásra, felület érdességre és fényességre (a Fishing konkrétan matt) inkább tűnik annak. A Cherry Fishing hangja is mélyebb a kibélelt GMMK-ban, mint pl. a dye-sub Arctic klónomé, persze vastagabb is annál. A "v2" SA-k szerintem inkább sima ABS-ek továbbra is, de ha nem a Cherry mellett nézem, akkor az is viszonylag matt és ennek is van egy kis felület érdessége.

    M.

Új hozzászólás Aktív témák