Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archttila

    veterán

    LOGOUT blog

    Kepzeljetek el ma Diablozas kozben azt vettem eszre, hogy mar nem (vagy nem egeszen) Palm fogast hasznalva jatszom. De ami ennel is kulonosebb, hogy egyaltalan nem eroltettem, nem akartam megtanulni (megszokni) uj fogast, inkabb csak olyan mi mintha az eger domborulatait, iveit elkedte volna optimalisan hasznalni a kezem.
    A dolog lenyege, hogy a kezeim palm (lapos, esetemben kva kenyelmetlen szoritos) fogasrol hatrebb csusztak, mutato es kozepso ujjam kicsit megemelkedett, mikozben a gyűrűs es huvelyk ujjam kihasznalva a hatul (igy mar egyebkent pont jo helyen) szelesedo idomokat szepen erolkodes nelkul szinte csak csuklobol mozognak. Most erzem azt, hogy ezt az egeret erre (vagy ehhez kozeli) fogashoz terveztek :K es a palm az csak mint lehetoseg rejlkik a designban :D
    Lehet most oltari baromsagot irtam, es ez valojaban belenk van kodlva, egy velunk szuletett skill, ezert felesleges erolkodni ugy sem fogok tudni atallni masik fogasra, de fontos ujra kiemelnem, hogy NEM eroltettem semmit, csak leultem gamelni par orat es jatek kozben jott a felismeres hogy mar kvara nem laposan fogom az egeret, nem keresem mar a kenyelmes fogast, csak lazan csuklobol tolom...
    Mindenesetre ennek most nagyon orulok mivel ugy erzem, hogy igy hasznalom csak ki igazan a pehelysúly elonyeit. :))

    Before

    After

    [ Szerkesztve ]

    Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

Új hozzászólás Aktív témák