Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    addikt

    LOGOUT blog (1)

    válasz Throme #69578 üzenetére

    Több dolog alapján:
    1. Égetően fontos az új billentyűzet, mert a képek alapján is látható, hogy a laptopéhoz körülményesebb sokkal a hozzáférés.
    2. Kaptam Privátban is ajánlatokat, de ezeknek jelentős része olyan márka volt amiről még nem is hallottam.
    3.Tegnap még úgy volt, hogy a CM kiesik. Korábban azért vettem CM-et, mert két Logitech G15 után, le voltam beszélve a Logitech-ről, de még az ASUS-ról is. A Cooler Master viszont egy biztos márka, mert ajánlott billentyűzetei vannak.
    4.Árban nekem megfelelő volt amit találtam, és mechanikus is, plusz ami még fontos, hogy 380 mm széles.
    5.Mivel helyben van Euronics, így megtakarítottam a szállítási költséget is. Megjegyzem Alzának jobban örültem volna, mert oda van 3000 Ft-os kuponom.
    6.Megnéztem, hogy több helyen is 12+12 hónap garancia van rá, itt meg 12 hónap, de egyébként a régi is bírt 5 évet.
    7.Bár a gombok kompatibilitása elvileg valóban nem kellene, hogy szóba kerüljön egy ilyen döntésnél, de véletlen elveszett egy G betűm :D
    8.Ebben az ársávban ez volt a legmárkásabb. Persze 100K-s ASUS az jobb lenne, de ott már a Logitech is dob érdekeseket. Noname, koppintós cégek termékeit meg nem akartam.
    9.Gyorsan eldöntöttem, mert volt rá esély, hogy akár még ma meg lehet a billentyűzet, ez egyébként nem jött össze.
    10.Ehhez van tartalék gomb kiszedő eszközöm is. valószínűleg ugyanilyet fogok kapni a másikhoz is, tehát lesz egy extra ebből is.
    11. Ha eltérő márkát választottam volna, akkor most a régi vagy totál feleslegben lenne itthon eladhatatlanul, vagy mehetne a kukába, esetleg görcsölhetnél vele, hogy akkor most szoftveres gondja van vagy hardveres. Így ilyen probléma nincsen. Dobozba be, aztán donornak jó lesz. Mégis jobb helyzet mint mondjuk kiderül, hogy tényleg javíthatatlan, és akkor már dobhatnám a kukába is akár ....

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák