Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frawly

    veterán

    válasz Frawly #57931 üzenetére

    Ez az MK270 nem tűnik meggyőzőnek. Ezen a review videón, 3:39-nél mikor mutatja, hogy messziről mennyi a lag, az nekem azért elég soknak tűnik, érzésre majdnem fél másodperc, igaz én relatíve közelről használnám, másfél méter kb.. Az egér része az megfelelő lenne.

    (#57940) Sesy: bocs, hogy belevauzok, mert nem tudok neked ilyesmit ajánlani, de a vakon gépírással nem vagy tisztában szerintem. A vakon gépírás azt jelenti, hogy SOHA nem nézel le a billentyűkre, amit nyomsz. Ez nem annak a függvénye, hogy hány évet számítóztál, hanem ezt külön tanulni kell, ujjgyakorlatokat csinálni rá, rendes gépírós tananyag meg oktatóprogram alapján és tanulni, gyakorolni kell. Ezt vagy külön tudatosan megtanulod, vagy nem, ezt magadtól nem szeded fel, akkor sem, ha 100 évig gépezel. Viszont nem nehéz megtanulni, vannak rá ingyenes weboldalak, tananyagok, ami alapján szerintem egész jól megtanulható. Nagyon ajánlom, hogy ezzel foglalkozz, mert ha elsajátítod, kisebb figyelmi energiával, kisebb fáradás mellett tudsz gépelni, nem kell majd se háttérvilágítás, nem fog számítani mennyire láthatóak a billentyűk feliratai, nem fog számítani, hogy milyen nyelvű ISO kiosztást használ, magyar, német, vagy brit.

Új hozzászólás Aktív témák