Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mumtaz

    senior tag

    Gondolkodom egy új billentyűzet vásárlásán.

    1.Mekkora összeget szánsz rá?
    30, max 40 ezer
    2.Használt szóba jöhet?
    Nem
    3.Milyen billentyűzetet használsz most? / Miért cseréled le?
    ROCCAT Isku FX. Szerettem, de nekem sötétben fontos a világító billentyűzet és a LED-jei már nagyon elfáradtak. Valamint a billentyűk már eléggé kopottak és a szélesebb billentyűk (Space, Shift, Enter) belül már eltöredeztek, ezért billegnek és megszorulnak. Soha nem tudtam megtanulni vakon gépelni 35 év alatt.
    4.Mire használnád a billentyűzetet?
    Játék, egyéb általános használat
    5.Milyen típusú billentyűzetet keresel? (ollós, gumiharangos, mechanikus stb.)
    Mechanikus, vagy ollós.
    6.Van konkrét modell ami tetszik?
    Konkrét nincs. Valami a mostanihoz hasonló
    7.Milyen kiosztást szeretnél? ISO (magyar, német, angol stb.), ANSI (amerikai), JIS (japán, koreai stb.)
    ISO Magyar
    8.Milyen méretű billentyűzetet szeretnél? (kell-e numpad, fn-sor, kurzorblokk, stb)
    Teljesen normális asztali billentyűzet NUM Pad-el
    9.Extra igények (világítás, csuklótámasz, vezetéknélküliség, ergonomitás, programozhatóság, stb.)
    RGB háttérvilágítással legalább, mint a mostani. Csuklótámasz jó, ha van, de nem feltétel. USB-s

    Igazság szerint nem szeretem a mostani divat szerinti kiemelkedő billentyűket. Az Isku FX ugyan membrános és úgy mondanám, hogy a billentyűk kicsit laposabbak az átlagnál, de nem olyan, mint egy laptopon. Ez a magasság, vagy ettől laposabb lenne ideális.
    Nem adnám alá a lovat, de az Isku lenne a legideálisabb kicsit erősebb háttérvilágítással (új korában sem volt túl erős) és ollós, vagy mechanikus. Ehhez hasonlót keresnék

    -=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

Új hozzászólás Aktív témák