Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz Mágus2 #120897 üzenetére

    Remek összefoglaló, valamikor korábban már én is akartam valami hasonlót írni, csak ingerszegény a környezet, vagy csak stressszmentesen élek, nem volt min felhúzzam magam. Mehet első hozzászólásba.

    :DDD :DDD :DDD

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

  • deicide

    veterán

    válasz Mágus2 #120897 üzenetére

    Az utolsó bekezdés az azért van, mert a Magyar piac minden téren árérzékeny, ráadásul, mint a párkapcsolatoknál a nők, szeretnek felfelé válogatni, azaz a számukra megengedhető szinten felüli modellt választani, abból meg persze csak a kínálat alja fog beleférni a büdzsébe. Aminek nagy része rollerezésbe fulladhat.

    Live fast - On high - Repentless - Let it ride

  • Declare

    őstag

    válasz Mágus2 #120897 üzenetére

    Nem ertem mi ez a feszkos legkör itt ma :)

    1. mindenki mas, mindenkinek mas az igenye/elvarasa/tapasztalata/izlese. Innentöl kezdve nem csoda, hogy összeszedhetted ezt a listat. Nem erzem ebben a dramat :) Ezert jo a forum, ezert jo mindenkinek a velemenyet meghallgatni....en is sok mindenben valtoztattam, az itt olvasottak alapjan. Ellenben japan autom szerintem akkor sem lesz soha, mert ugy nagy altalanossagban nem tetszenek. Ez egy ilyen dolog

    2. A masik dolog meg semmi mas, mint annak a kerdese, hogy mennyi penze van az embernek es ebböl mennyit költ el szivesen az autora. TC n volt egy cikk abban nagyon tetszett egy mondtad. (valami ilyen tipikus " vegyek egy 1.6 opel astrat vagy egy sokkal idösebb A6 audi 3.0 dizelt" kerdeskörben :D ) Valami olyasmi, volt, hogy összeszedte, hogy kalkulalni kell a magasabb biztositassal, nem annyi lesz gumizni az audit, vezerlest cserelni, volt meg par költseg, amit az audira jo esellyel ra kell költeni es a vegszo az volt, hogy ha az ember ezt szivesen kifizeti, akkor nem kerdes, hogy az audit kell megvenni, mert sokkal többet ad. Szerintem ezen a szivesen van a hangsuly es ez a lenyege az egesznek.

    Hiaba egy alom a bmw nekem....de egyelöre en nem fizetnem ki szivesen azt a pluszt, ez tuti. Elötte, mas almaim es hobbijaim fontosabbak :) elöbb utobb lesz bmw :K , de nem most még, pedig az astra arabol vehettem volna azt is...ettöl még mondjuk nem erzem magam szar embernek, vagy szürkenek :D

    (#120898) deicide :R megdobta volna az utiköltseget az tuti :D

    [ Szerkesztve ]

  • trassher

    addikt

    válasz Mágus2 #120897 üzenetére

    Egy dolgot nem vettél számításba és jelenleg ez a legfontosabb. Az átlag magyar fillérbaszó, ezen nincs mit szépíteni. Akinek nem az autózás a hobbija hanem az autó csak mint tárgy szerepel egy listán annak az kell hogy beüljön és eljusson A-ból B-be lehetőleg minél olcsóbban. Akár hogy is nézzük ma magyarországon az autó luxus amit mindenki akar de kevesen hajlandóak fizetni érte. Akinek van pénze az azért nem mert 1-2 év után vesz másikat, majd az új tulaj szívjon vele. Akinek nincs pénze annak meg marad az örök érvényű igazság miszerint a nincsből nem lehet. Ha mindenki a pénztárcájához való autót venne akkor lenne 10-12 ezer audi-bmw-mercedes, fele ennyi suzuki-renault-toyota-vagy más középkategóriájú autó, a többinek meg trabant-wartburg-dacia 1310. A népesség fennmaradó 50-60%-ának meg bicikli vagy buszbérlet.

    Redmi Note 7

Új hozzászólás Aktív témák