Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz WayneGace #133258 üzenetére


    (#133258) WayneGace
    60k-ért, úgy hogy A400-as SSD-t is adnak mellé, szerintem jó vétel. Azaz SSD belekerül ~10k-be alapból.

    Táp: Háát nem a legjobb ezaz Evga, de nem is a legrosszabb. Kérdezz be tápos topikba, hogy mennyire célszerű megtartani.


    (#133262) Mauzes
    Szia!

    Milyen lapod van egész pontosan? Ill VGA is van benne?
    PCI vagy PCIe-s a csatlakozó?
    Legjobb lenne ha leírnád a gépedet, segítene kicsit tájékozódni. :)


    (#133336) jety91
    Szia!

    Alaplap: B350 Prime Plus elég favorit lap, sok embernek van itt fórumon, én aízt venném. BIOS frissítést kérj mellé!
    CPU: Ha programozásnál kihasználod a 2700 8/16-os erejét akkor ok.
    Egyébiránt R5 2600 is megfelelő.
    Ram: Marad, OK.
    VGA: Marad, OK.
    HDD: Marad, OK.
    SSD: Marad, OK.
    Ház: ??? Van vagy az is kell?
    Táp: Marad, OK.

    Hűtő: Elsőre próbáld meg a gyráival, eégszen használhatóak. Ha nem jön be, késöbb könnyedén tudod cserélni.


    (#133346) Sefter
    Szia!

    PS/Vegasnal Mindegyik megfelelő, AMD erősebb is tud lenni, viszont Lightroomnál az Intel a jobb választás
    Melyik programot mennyire használod?


    (#133366) Dózika
    Szia!

    Alaplap: OK. Kicsit olcsóbban B360 Prime Plus, TUF B360 Pro Gaming, ha mindenképp Asus kell.
    CPU: OK.
    +Hűtő: OK.
    Ram: OK.
    VGA: Mennyiért adják? Mert ezek átlagban 120k környékén tanyáznak, annyit nagyon nem ér, mikor ~93k környékén van Inno3D Ichill X3 V2 1060 6Gb!
    Kicsit drágábban, 100k körül van Palit Jetstream/Gainward Phoenix, amig szintén nagyon jó kártyák.
    Ha használt is játszik, 70-80k között vannak garis, GTX 1060 6Gb kártyák.
    HDD: OK.
    SSD: OK. Ekkora a keret, én néznék 240/250Gb-os SSD-t.
    Ház: Inkább az üveg oldallapos S340 Elite-t venném.
    Táp: OK. 500W-os kistesója is elég.

    Egér + bill-t a topikjában tudod megkérdezni.

    „És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Új hozzászólás Aktív témák