Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    Faternak boltba raknék össze egy kis gépet, ami napi 12-14 órát megy, és remélhetőleg 6-8évig fog legalább ketyegni. Értelemszerűen halkan...

    Ház,táp:
    ANTEC NSK 3480: 1 odd, 2×3,5es vinyó befér, bár a fenti rendes szellőzéséhez a felső lukakat leragasztom hogy áthúzza a táp a vinyón a levegőt. Oldallap szellőzője is így fog járni.
    Kis farctal és chieftec házat néztem még, tápnak a FSP200 50GSV 85+ 6cm-es ventis darabja lenne az esélyes, DESIGN Core 1000 hátra egy halk 9cm-essel a második helyezett jelenleg. Silencio 450 is jó lenne, de feleslegesen nagy.

    Cooler:
    A cél hogy hátrafele tolja a meleget. Blizzard T2 vagy mini, amelyik halkabb. A mai olcsó lapok (Giga, Asrock) is tudnak feszültség alapján is ventit szabályozni, vagy ha erre vágyok HypertTX pwm-el vagy egy 5V-osító 3pines ellenállásos adaptert vegyek elő a fiókból?

    adattárolás:
    Két 500as WD Red tükrözve. Odd ha van lightsribeos, és rövid dvd író.

    lap+apu:
    GA-F2A55M-HD2 vagy ASROCK FM2A55M-DGS. egy AMD A4-5300-al (üresjáratban az A6 5400 kevesebbet eszik pár wattal, de egy ötössel drágább.

    Jobb ajánlatot, ellenvetést szívesen meghallgatok :R
    KOrábban csináltam mini ITX-es konfigot, de a Trinitys lap és a két hdd beszűkítette némileg a kört, Chieftech BT02B, Asrock A75ös lap, cpu hűtőre alacsonyat még nem találtam ami lehetőleg hátra tol.

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák