Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icecave

    nagyúr

    Tegnap összeraktam a gépet.
    Mutatok pár képet, de inkább azért, hogy ha valaki ilyne házat venne, legyen valami fogalma róla. Az oldalait, tetetjét, mindent le lehet pattintatni, a porszűrőket is úgy kiszedni. A tisztítás így baromi egyszerű lesz: [link]
    Az első képen a második SSD még nem volt rákötve, azt az M.2re való win telepítés után köztöttem csak be. A Sárga matrica persze lekerült már, mikor felraktam az oldalát :D
    A ház méretét úgy kell elképzelni, hogy a "monitoros képen" az alsó az egy 34"-os 21:9-es monitor, a másik pedig egy "hagyományos" 32"-os. Balra két céges gép egymáson.

    A ház ventijei egy vezérlőbe voltak dugva, viszont max fordulaton tudtak csak üzemelni, így a vezérlőről lehúztam őket, az alaplapra raktam és úgy meg tudtam felezni a a feszt, amit kapnak, így 900 RPM körül teljesen halk :)
    A led-eket pedig lehet kapcsolni a ház tetején is, hosszú nyomásra ki is lehet kapcsolni.

    Mégegyszer köszönöm mindenkinek a segítséget az alkatrészek kiválasztásához!

    Szerk.: Először az asztal alatt akartam tartani, de rájöttem, hogy jobb,ha nem; jön a nyár, a "főtt tojás sült kolbásszal" szituáció elkerülése értekében jobb a gép az asztalon :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák