Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dareius

    tag

    Sziasztok!
    1.Mire fogod használni a gépet?
    Szinte csak torrent, esetleg saját ftp-nek. 0-24 H
    Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?
    semmi.
    3. Milyen alkatrészekre van szükséged?
    gyakorlatilag minden.
    4. Mennyi a kereted rá?
    Igazság szerint keveset szánnék rá, de küszködni nem akarok azért mer pár ezerrel kevesebbet fizettem.
    5. Mekkora a monitorod natív felbontása, képfrissítési frekvenciája, milyen csatlakozók vannak rajta?
    hdmi vagy display van, de magát a gépet monitor nélkül használnám javarészt.
    +1. Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt? Van-e valamilyen speciális elképzelésed a gép megjelenését, színvilágát illetően, esetleg egyedi igény valamelyik alkatrésznél?

    Az elképzelésem az lenne minél kisseb helyet foglaljon, legyen hangtalan (akár passzívhűtéssel) és a lehetőleg fogaszon nagyon keveset.Jelenleg rengeteget dolgozom és alig érek rá otthon játszani viszont sokat enne még a gyengébbik asztali pc-nk is. Fölöslegesen meg nem fizetnék nagyobb villanyszámlát. Az a helyzet nem tudom barebone pc vegyek e vagy rakja össze egyet és nincs sok energiám most utánanézni mi érné meg igazán, de szerintem barebone lesz a befutó abból tudnátok ajánlani néhányat?

Új hozzászólás Aktív témák