Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crey

    MODERÁTOR

    Sziasztok!

    Nagyon időszerű lenne már az asztali gépem toldozgatása helyett valami új konfigot összeraknom. A monitor vagy 15 éves, még Phenom X6 1100T hajtja az egészet. A legújabb komponens egy Geforce 750 TI, de valószínű az is menne a lecsóba.

    Alapvetően munkára használom, Excel, Word, PPT, néha egy kis játék - LoL szörnyűségesen bonyolult világa. Ámde, óriási ME fan vagyok, és most fog megjelenni az Androméda. Ahogy eléztem a gépigényeket... hát... A jelenlegi kis turmixgépem max. megmosolyogni tudja ezt az egészet.

    SSD van, azt meg is tartanám, van még egy két terrás média lemez is, de a többi benne lévő cucc szinte mind kuka.

    Ezt a kis konfigot dobtam össze utána olvasgatással, meg a PH!-s topikok bújásával.
    Leszögezném, hogy abszolút hülye vagyok már a desktop világhoz, nagyon régen nem követem hogy mi a tuti.

    Cooler Master Silencio 452
    Thermaltake Berlin W0393RE 630W
    MSI B250 GAMING PRO CARBON alaplap
    Gigabyte GeForce GTX 1060 OC 6G WindForce
    Intel Core i5-6600K
    16GB 2400MHz DDR4 RAM Kingston HyperX Fury Black
    3TB WD 3.5" Purple SATAIII 64MB
    24" LG 24MP68VQ-P LED

    Namost amikor megláttam az aqua.hu-s árak alapján, hogy ez majdnem négy guriga, ott lementem hídba. Szóval ha van ötlet arra, hogy lehetne egy kicsit pofozni, úgy hogy azért legalább 300 alá bekússzon az ára, de jelentősen nem romlana a teljesítménye, azt megköszönném.

    Sarcasm: just one of the many services I offer.

Új hozzászólás Aktív témák