Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Roflcopter

    csendes tag

    válasz SyMbioTe #111460 üzenetére

    Ház: Semmi gond, igazából helyes volt a feltételezésed, mert a z11 plusnak valóban csak 290mm -es a max vga hossz és ezt én pl észre se vettem :DDD

    "VGA: Gyári hűtések nem a legjobbak, én azért ajánlanám a Strixet, szerintem érdemes belepasszírozni"
    Értem, köszi. És mi a helyzet, a más gyártók kártyáival? Pl MSI GeForce GTX 1070 AERO 8G OC VR Ready
    Vagy Asus, Gigabyte stb. Csak mert ezek sem Founders Editionok és kicsit olcsóbbak (160-170k között), mint a Strix. Vagy szerinted mindenképpen csak Strixet érdemes?

    CPU: Úgynézki akkor maradok a i7-6700-nál, bár még kicsit vacillálok a i7-6700K -val: hűtőt így is-ugyis veszek majd, és bár nem tervezek tuningolást, azért sose lehet tudni... Ezért nem tudom, hogy nem lenne-e érdemesebb inkább a K -sba befektetni azt a plusz pár ezret, ha másért nem akkor a kicsit magasabb órajel miatt ?

    Táp: Ezt néztem ki, erről mi a vélemény? 650W -os,EVGA SuperNOVA 650 GQ 210-GQ-0650-V2
    Meg úgy általában az EVGA -ról? Eddig nem nagyon használtam EVGA -s terméket.

    Monitor: Még régebben ezt néztem ki, mert jókat írtak róla, IPS -es és elég olcsó
    LG 24MB56HQ-B Monitor

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák