Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    Sziasztok!

    Az új konfigból remélhetőleg már csak az alaplap hiányzik.

    redgoat AM4 kínálatából [link] rendeltem egy GIGABYTE X570 AORUS PRO WIFI lapot még hónap elején, de nem igazán méltat válaszra azzal kapcsolatban, hogy jövőhét elején átvehető lenne-e :(

    Emiatt keresnék olyan javasolt alaplapot
    + 5800X
    + Arctic Liquid Freeze II 360 (rev 3.)
    + Corsair Vengeance LPX 3000 C15 32GB (cmk32gx4m2b3000c15)

    kombinációhoz, amit jövőhéten meg is tudnék venni.

    Mivel a fenti alaplapot nem találtam egyik fizikai bolt kínálatban sem, így a legalább hasonló paramétereket (értelmes VRM alapszintű tuninghoz, 5800X-el egyből legyen használható vagy vakon történő BIOS frissítést tudjon, normális hangcsip, LF II rev3 felfogatható, BIOS/UEFI-ből beállítható normális ventikezelés, CF/SLI nem opció) megugró lapok közül kellene számomra ajánlás

    pl. néztem a GIGABYTE B550 AORUS MASTER és az ASUS ROG STRIX X570-E Gaming lapokat, melyeket talán meg is tudnék konkrétan venni és nem csak majd valamikor érkezik a státuszuk.

    A memória még problémás lehet, ahogy olvastam eléggé háklisak az AMD rendszerek a memóriára és ha ez pont kijönne, akkor még azt is cserélnem kellene jövőhéten :B

    LAN problémát is olvastam, hogy felmerült, de van ahol a gigabites Intel-t írták, máshol meg a 2.5 gigabites Realteket problémásnak, bár azt nem írták mi is a probléma tárgya :F a Strix ez alapján jobb választásnak tűnhet, mert mindkét LAN megtalálható a kínálatában (vagy emiatt lenne problémásabb :DDD )

    Minden esetre nem találtam róla 5000-es processzorokkal tapasztalatot

    A segítséget előre is köszönöm :R

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák