Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twingos

    tag

    üdv

    Segítséget szeretnék,mert minél többet olvasok annál bizonytalanabb és tanácstalanabb vagyok. Cirka 3 hete csak a fórumokat, a teszteket ,az árakat nézegetem.

    Leváltanám a mostani gépem,mert tele van a hócipőm vele,gondolom érthető : (Asus Ion full passzív)

    Amit kinéztem proci az AMD a10-5700 (65W miatt). Ha csak valaki meg nem győz akkor mindenképp ez maradna,ki tudja mit hoz a jövő és nem szeretnék most megint pár évig a gép vásárláson gondolkodni.

    Ram : Még nincs kiszemelve,majd a laphoz de biztos,hogy Dual CH, (1600 vagy max :1833 MHz).Szerintem használt ,garisat vennék.

    Viszont amit nem tudok,hogy milyen lap lenne nekem az ideális.
    Amit kinéztem ASROCK FM2A88X-ITX+.De nem tudom ,hogy szolgáltatásait ki is használnám -e?Inkább költök most többet pár ezressel,de nem akarom,hogy később megbánjam. Persze oktalanul sem adok ki pénzt jól marketingezett feature-re.

    Ami tény,hogy nem lesz semmit tuning,fesz emelés,alulfeszelés,stb. Nem lesz bővitgetve semmivel,nem lesz másik videókártya, ergó nem is kell ,hogy millió csatlakozó legyen rajta.
    Jó lenne,ha miniITX lenne,max matx. Ház már megvan,ekkora fér bele max.
    Nem játszom.Semmivel,még a passziánsszal sem. Inkább munkagép.
    Viszont van Photoshop,Lightroom,stb.
    Van böngészés kb 30-40 füllel.Ennyi.De már unom a tökölést.

    Köszönöm az építő jellegű hozzászólásokat

    www.pc2car.hu - Számítógép az autóba

Új hozzászólás Aktív témák