Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bluyoo

    nagyúr

    válasz Stunts666 #38390 üzenetére

    Nem fog működni mivel csak CF-t támogat a lap.Akkor is 4X-es módban a 2. VGA-t.
    A 2. VGA-t talán PhysX-re tudnád befogni a B75-ös lapokban.
    "Tehát nincs ilyen probléma, hogy csak egy megadott VGA memóriát kezel??? Mert ugye a GTX660 TI az már 4 giga..." Ilyen alaplapkorlátról még nem hallottam.Ha ragaszkodsz az SLI-hez a teljesség igénye nélkül 30-35K között Z77 Extreme3,Z77 Extreme34,Z77 Extreme34-M .Egy max. keretet írhatnál.
    (#38389) attiati
    Ajánlanám legalább a B75-ös chipset-el ellátott lapokat natív USB3 és SATA3 támogatással,alacsonyabb fogyasztás,......15K környékén már kaphatók azt a kis felárat meg megérik.Pl.:Asrock B75M-DGS kicsit drágábban Asrock B75M-GL Asus P8B75-M LX mindhárom lap 15-16K körül.Tuningolni csak a megfelelő CPU/LAP párossal tudsz.
    A G840/850-el tuning lapban sem lehet.Ahhoz legalább I5,I7-es szorzózáras CPU kell amiket minimálisan lehet (+4 szorzó és Bclk) P67,Z68,Z75,Z77 chipset-el szerelt lapokal.
    Normális tuning a "K" -s CPU-k esetében adott P67,Z68,Z75,Z77 chipset-el szerelt lapokkal.
    (#38391) KAMELOT
    A Gigának pont a Sandy Bridge chipset-es lapjaik nem sikerültek valami fényesen (szerintem) még normális UEFI bios sincs rajtuk .....
    '" nyugodtan beletehetsz 2x GTX660Ti vga-t. " Csak nem fog működni .....
    "Mondjuk én inkább a helyedben pont ilyen végett inkább Z77-es lapot néznék a turbo és a tuning végett. " A turbó frekvencia egy B75-ös lappal is elérhető ahhoz nem kell Z77-es chipset viszont az SLI/CF-hez nem árt már csak a 8X8X PCI-E sávkiosztás miatt.

    [ Szerkesztve ]

    Bazinga!

Új hozzászólás Aktív témák