Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zaied

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz bluyoo #35397 üzenetére

    Az asus z77 es fórumba olvastam, meg a világhálón is, mondjuk egyik se volt túl nagy probléma bios frissítés után megoldott szinte minden probléma, de a wifi gyengeségén elég sok helyen panaszkodtak hogy nem olyan erős mint kéne lennie
    utoljára egy msi p45d3 platinum lapom volt 8gb ocz rammal és egy qx9650 procival
    eddig csak 1 asus lapom volt annak is túlmelegedett a chipsetje azóta nem is volt asus lap nálam szóval nem most volt mert egy pentium 4 extreme vel próbáltam beindítani corsair ramokkal és 5 percnél tovább nem bírt menni:D annak kicsi volt a hűtője és a támogatáslistáján minden cucc szerepelt és mégsem ment rendesen, nem volt egy csúcskategóriás lap de akkor is, azóta megcsappant a bizalmam a az asusba azért kérdezek rá mert a gyakorlat és a tesztek 2 különböző dolog
    fázisellenállás?
    az asrockot próbálta rám tukmálni a boltos is nem tűnik rossznak különben, de gondolom az asus jobb:D
    nem tűnik rossznak se ez az asus lap de nem tud sokkal többet mint a sima v-s
    akkor annyi kérdés lenen még hogy akkor melyik gyártó termékei számítanak megbízhatónak napjainkban z77 nél ?
    az msi és az asus közt vacillálok, de azon kívül hogy szerintetek az asus az igazi alaplap márka megéri megvenni nem csak a nevet fizetem meg? de most elfogulatlan választ szeretnék!
    amúgy a szellőzésem elég jó szerintem nagy a ház minőségi venti vannak benne a másik gépet is 35 üzemhőmérsékleten tartotta játék közbe fölment 40 ig max és az az asus lap tuning nélkül túlmelegedett:D ez volt benne a pláne ugyan abba a házba ugyan abba a házszellőzésbe:D

Új hozzászólás Aktív témák