Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bluyoo

    nagyúr

    válasz Zaied #35398 üzenetére

    "a wifi gyengeségén elég sok helyen panaszkodtak hogy nem olyan erős mint kéne lennie" Egyértelmű hogy nem lesz egy 30K-s Wi-Fi roterrel egyenértékű .....
    Azért egy LGA775-ös lapot ne hasonlítsunk egy LGA1155-höz.Alapból azon még külön volt északi híd és ráadásul jobban is melegedtek mivel a CPU-k is jóval többet kajáltak.
    "szerintetek az asus az igazi alaplap márka" :DDD Azért ez nem igazán így van de való igaz az Asust részesítem előnyben idáig egyszer volt vele gond pedig pár vasat már összedobtam.Pont az említett P8H67-V -nek volt hibás a Lan chipje ...Szóval minden márkánál van hibás darab erre van a garancia.
    Szerintem nem "csak" a nevet fizeted meg egyszerűen ezzel az árral képesek folyamatos minőséget szolgáltatni egy két gyártó pedig csak alacsony árakkal tud megmaradni/betörni a piacra.Úgy is írhatnám hogy ezeknél a lapoknál a minőséget nem kell megfizetni mert nincs! ;] De persze ez így nem igaz legfeljebb ezen azon spórolnak.
    "az asus lap tuning nélkül túlmelegedett" ezt nehezen hiszem el ott más gebasz is lehetett ... egy 12K-s lap nem csinál olyat ....."5 percnél tovább nem bírt menni" ne haragudj ez is hihetetlen számomra hogy normális beállításokkal 5percet se bírjon.Asus P5B-vel a sz.rt is kihajtottam a procimból pedig azon szinte nem is volt hűtés +passzív VGA és csak egy 8cm-es hűtő volt mellette.. és azóta is működik ....
    (#35400) Zaied
    "ok usb-s cuccot használok egyik se 3 mas gondot jelenthet ez nekem?" Nem ezeknél a lapoknál már natív USB3 támogatás van és amúgy is visszafele kompatibilis.
    "maradjon a p8z77-v és kész?" Én ha 50K adnék egy lapért ezt venném.De mivel jelenleg a tunuingnak sem látom értelmét ......
    (#35401) zka67
    +1 Bár én az 1db hibás lap után még nem felejtem a márkát arányában még mindig jól áll :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Bazinga!

Új hozzászólás Aktív témák