Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • scream

    veterán

    válasz audi100td #20165 üzenetére

    Igazából van valami igazságtartalma amit írtál ... mert tényleg cserélnem kell a lapot.

    De az egész történet úgy fest,hogy lecseréltem anno az E8400amat egy Q9550re és a P35-DS4-emet egy P5Q deluxe-ra. A lap rendesen vitte a procit,de 2 RAMot hazavágott már ... (összesen 4GB OCZ , 4 GB Corsair ...) ,ezért kivettem és körbenéztem,kérdezősködtem és egyik ismerősöm felajánlott egy másik P5Q Deluxe-ot ,hozzá is jutottam,szinte ingyen (5k) ,viszont inkább lecserélném,mivel nincs kedvem venni megint új RAMokat ... inkább eladom 24k-ért és veszek rajta egy Gigabyte-ot.

    Asus BIOS-at már ismerem,régebben is volt Asus lapom (Giga lapom is volt és a BIOSa 1000% jobban bejött ... és lehet hogy csak a driverek miatt lassú,de ugyan abban a konfigban a giga lap gyorsabb volt mint az asus) és már akkor is probálkoztam procithuzni,de még mindig valahogy ellenszenves ... lehet válogatós vagyok vagy nem tudom ... de negyonutálom.

    quick boot-ról még nem is hallottam :B merrefele van a BIOS-ban ? :F lehet megnézem ...

Új hozzászólás Aktív témák