Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csibu

    csendes tag

    válasz Rasiel #1041 üzenetére

    Ki az aki észrevesz 2-3 FPS "drop"-ot? :)
    Aki igen, azt keresik a NASA-nál...

    A drop ellen fixált FPS-el lehet védekezni. Ezt felesleges szerintem feszegetni.
    Annyira nem mentem bele mélyen a témába, de úgy gondolom ha legalább 4-5 konfig alatt próbáltam a játékot, volt hogy "default" beállításokkal és egy merő lagspike volt a játék. Beszélhetnénk input lagról is, de nem...ez pure lag volt... És nálam amikor erőgéppel játszottam csak rosszabb lett. A fent említett dolgok, CPU parking stb stb stb voltage control stb MIND megtettem...

    Ez tudod mire emlékeztet? A GTA 3-ra.
    Haverom 400Mhz-s Slot-in-es szarján ment stabilan a gef2-vel, én meg a tualatin magos p3-al meg a GF3-mal konkrétan diavetítésen vettem részt.
    Váltottam Duron-ra, Gef4 OTES, (Úristen az az élmény amikor kisgyerekként egy ilyen nagy kaliberű lépést teszel...soha nem felejtem azt az érzést.... ma már kb semmi nem hoz annyira lázba :O )
    és még ÚGY is volt gond néha... érezhetően jobb lett, de nah... Aztán jött a Vice city... na ott nem volt gond. :)

    Én úgy érzem, hogy ahol téma a GTA V, ott baj van az írással, programozással.
    Érdekes, konzolt emulálok és konkrétan soha egy megakadás sincs, pedig ott dolgozik minden rendesen.
    VR mark-al mérem manapság a gépeket, ami 4-5000 pont környékén teljesít annak már nem szabad gondot okozzon egy GTA V grafikájú játék... (I7 6700 + Rx480 = 7300PTS)
    Nekem semmi más nem okoz gondot a gépen...
    Szóval én elfogadok mindent, kipróbálok mindent amit mondasz, legyen neked igazad és élvezhessen fullon a játékot (Rx480-al igazából mindent alapból ultrára tudok húzni) úgy mondjuk tud 50fps-t a kártya.... de na, nem akarok ultrát, csak élvezhessem a végéig.. :R

    Az ember a saját gondolatainak terméke. Amire gondol, azzá válik.

Új hozzászólás Aktív témák