Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.vr

    őstag

    válasz Studi #32842 üzenetére

    "szerintem nem tudnak jelentősen a GF széria alá menni méretben."

    Na pont ezért vagyok kíváncsi az egészre :)

    A GF3-at a maga idejében mintha úgy is marketingelték volna hogy a világ legkisebb rendszerkompaktja. Namost azt én sem látom hogy tudnak itt jelentősen méretet csökkenteni (hiszen a következő lépcső az lenne ha valóban zsebre lehetne vágni) És pont ezért leszek kíváncsi erre a "mikró m43" objektívre is (az objektív talán még komolyabb faktor a helyigényt tekintve mint a váz) A minőségnél azt gondolom nem is a "normál" m43 kit-zoomok lesznek a mérce - hanem hogy az "alulról" támadó csúcs-kompaktokkal maradjon versenyben (a szenzor hozzájuk képest tuti nyerő (még az rx-100 1"os szenzorához képest is), ez _talán_ ellensúlyozza az optika átlagosságát, és itt még azt is lehet mondani hogy a lehetőség adott arra hogy cserélhető (az egy másik kérdés hogyha feltesz rá egy normális optikát, ott mi értelme egy szuper-mini váznak? De mindegy, ki mondta hogy a vásárlók racionalitására kell számítani? :D )

    Aztán lehet hogy nem a "csúcskompakt-veszély" van az egész mögött - bár akkor nem igazán értem mi értelme a GF-széria alá kihozni még egy termék-vonalat...

    "Oscar bácsi meg nem gyütt"

Új hozzászólás Aktív témák