Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabó85

    csendes tag

    Sziasztok!

    Segítségetek szeretném kérni , egy új gépet raknék össze (a közeljövőben), ehhez több tápot is néztem.
    Arra lennék kíváncsi, hogy ár/érték arányban melyik lenne a legjobb választás. (moduláris e vagy sem ez nekem nem számít, a lényeg, hogy esetleges ház cserénél jó legyen alsó és felső táp elhelyezésre is).

    Amibe kéne: (ez még kisebb mértékben változhat addig, gondolok itt gyártóra)

    Asrock z77 pro3
    I5 2500K
    Radeon 7850
    1 db HDD (ez még nem fixált... de gondolom fogyasztásban nem tér el sokban (eco green kizárva))
    1 db DVD
    2*4 GB RAM

    Amit néztem hozzá:
    Chieftech CTG-600-80 P (600W 16-17 E Ft)
    Chieftech CFT-600-14CS (600W 24 E Ft körül)
    FSP Aurum 600W (28 E körül)
    FSP 650W FSP650-80EGN (22E Ft)

    Nos e 4 táp között vacilálok, (többet is lestem, de ezek az "ígéretesebbek") szerintetek melyik lenne a megfelelő, vagy esetleg rossz irányba nézelődtem? FSP szimpatikus, most saga II m van, ez megfelel, terhelésnél sem melegszik nagyon, de az aurum kicsit drága (a másik meg valamiért gyanúsan olcsóbbnak tűnik, +50W ellenére). CTG nem tudom milyen lenne, nem izzadna e esetleg az új konfignál?

    Előre is köszönöm a választ, és bocs a hosszú szövegért :R

  • Gabó85

    csendes tag

    válasz Ribi #28426 üzenetére

    Köszönöm :R

    Még nem tudom a jövő mit hoz, lehet később lesz CF, bár akkor inkább erősebb kártya... de ez még a nem látható jövő zenéje.
    Tuning, ha lesz is majd, csak ha nem tetszenek az eredmények, ezért van K proci írva... igazából csak ilyen "ha nem akarja a jót akkor van mihez nyúlni még vésztartalék" :DDD
    (de gondolom itt azért a videókari lesz a szűk, de ez már nem tápos téma)

Új hozzászólás Aktív témák