Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gurabli

    őstag

    válasz MeGabee #85788 üzenetére

    Köszönet!

    A felsoroltak közül nem sok van, ami meggyőzne.

    - andorid: teljesen jó a WP, max app hiányozhat, akkor láthatom hiányát (remélem)
    - 5" kijelző nekem már túl nagy. Még pont elfogadnám, de 4.5-4.7" az ideális
    - két sim, de Lumián egy-két alkalmazást kivéve minden mehet sd-re, ráadásul két sim + sd, nem úgy, mint P8 esetén, ahol ha sd, akkor csak egy sim
    - 2GB RAM: ez csak droidon érdekes, tudtommal Lumián semmit nem változtat (még) ha 2GB van alatta. Amire pedig kevés lenne az 1GB, addigra egész biztos, hogy a droidot teljesen kifekteti a 2GB (mondjuk akkor már egy rendes alkalmazásnak is 4GB kell, az eddigi trendek szerint)
    - a prémium unibody külső: na ez valóban jó, a P8 Lite tényleg nagyon szép. Valóban tetszik. Mondjuk a L730/735 is, nem gagyi műanyag (mellesleg a P8 Lite is műanyag, nem fém, még az oldalsó keret is műanyag rajta). Csakis a szögletes, tégla, telefonokat szeretem, ezért pl. Samsung kizárva, szerintem rettentően ronda mind. Nekem konkrétan mind a két tel kimondottan tetszik, így bármelyiket is válaszom, jól járok:)

    Egy plusz érv a Lumia mellett: kb. 20e-rel olcsóbb:)

    Igazad van, ebből Lumia 730 lesz (kell a dualsim, ezért nem 735). Aztán majd kiderül. Ha nagyon nem jön be az elején, visszaviszem és kicserélem P8 Lite-ra.

    "Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

Új hozzászólás Aktív témák