Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • qnadam

    veterán

    sziasztok,

    keresem a gyönyörűséges motorola razr i-m utódját :)

    - Árkategória - nagyon max 70e, de inkább kevesebb
    - Használt vagy új - lehet értelmes állapotú használt
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? - egy évig legalább használnám, és nem volna baj, ha akkor se lenne lassú, amikor utoléri az utálatos DroidLassulás™
    - Mire használnád? - mindenre :) fészbúk, web, online navigáció, néha zenehallgatás. játék szinte sose
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? android, pont.

    - kellene valami erős hw, de a razr i méretében. a motorolában azt szeretem nagyon, hogy a 4,3" kijelzőjével nem nagyobb, mint a htc desire volt a 3,8-assal, viszont manapság az erős vasak nagy kijelző alá vannak rakva :(
    - lehetőleg ne oled legyen. nagyon tetszik, hogy van tényleges fekete, de sajnos nagyon hamar elkezd "beleégni" az alsó gombsor meg a felső sáv.
    - legyen hozzá kitkat, és az se baj, ha az utána jövő rendszer is még meglesz... érdekel az a raw fotó erősen.
    - kamera... vannak rendes fényképezőim, amik nem mindig vannak nálam :) üssön meg egy elfogadható szintet, a motoroláé nekem megfelelt.
    - gyári romokhoz nem ragaszkodom, korábban a blade-en és a desire-ön sem gyárit használtam, a motorolára is rápróbáltam volna valami mást, ha lenne (az intel platform miatt alig), de ha jó lenne a gyári, annak örülnék a legjobban. ha rootolható lenne garanciavesztés nélkül, az még jobb volna.

    a fentiek alapján a sony z1 compactot keresem :D (feltéve, hogy nem olyan pocsék romja van, mint mondjuk az xperia p-nek), de ennyit nem vagyok hajlandó telefonra kiadni :( pedig az méretben is passzolna.

    van egyéb jó ötlet a sonyn kívül? esetleg kössek kompromisszumot a méretet illetően, és legyen mondjuk nexus 4?

    köszi!

    szerk: lehet jobbféle kínai is (xiaomi például), a magyar nyelv meg nem érdekel, bőven elég, ha angolul tud :)

    [ Szerkesztve ]

    istálló? gazemberség? hupákolás?

Új hozzászólás Aktív témák